Obsah inzerátu:

Hledáme kolegyni, která by podporovala chod naší kanceláře, která vítá možnost různorodé práce s přesahem do ekonomie, personalistiky a obchodu. Měla bys mít logické myšlení, smysl pro pořádek a schopnost dotahovat věci do konce i při více rozdělených úkolech najednou.

Popis pozice:

- vedení pokladny a transakcí prováděných platebními kartami

- personální agenda – cizinci

- zajišťování chodu kanceláře – nákupy, kuchyňky, pošta, návštěvy, kontrola úklidu

- pomáhat s administrativou kanceláře – zápisy z porad, skenování, zakládání a správa dokumentů

- zajišťování objednávek menšího rozsahu

- dle potřeby někam dojet a něco vyřídit

- spolupráce s týmem

Požadujeme:

- práce s Wordem, Excelem a Outlookem je pro Tebe samozřejmostí, stejně tak jako dohledat informace na internetu (nedělá Ti problém napsat obchodní dopis, ani připravit tabulku v excelu)

- výhodou je znalost SW Pohoda

- zodpovědnost, pečlivost, komunikativnost

- aktivní řidič sk. B

- schopnost dotahovat věci do konce

- praxe ve stavební firmě výhodou

Nabízíme:

- práci ve stabilní firmě na HPP, po roce možnost smlouvy na dobu neurčitou

- FIX + prémie

- mobilní telefon

- 5 týdnů dovolené

- po zkušební době stravenkový paušál

- vzdělávání/školení

-možnost využívat firemní penzion

Proč pracovat u nás:

Stabilní rodinná společnost. Práce v přátelském kolektivu. Motivující ohodnocení v závislosti na odvedené práci. Rozsáhlý vozový a strojový park.

Benefity:

Klíčová slova, znalosti a dovednosti

Sdílejte tuto nabídku

Máte zájem o tuto nabídku?

Dejte nám o sobě vědět a domluvíme se na dalším postupu.

Kontaktujte HYDROTECHNIK PRAHA spol. s r.o.

Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami webu Bezpersonalky.com a se zásadami zpracování osobních údajů.

Videoprezentace společnosti

loading...