Obsah inzerátu:

Stavební firma JASY Vsetín s.r.o. vznikla v roce 2000 jako nástupce firmy Viktor Sypták - JASY, která působila ve stavebnictví již od roku 1995. Svou podnikatelskou činnost jsme brzy rozšířili na celé spektrum stavební výroby k plné spokojenosti svých zákazníků. Průměrný počet zaměstnanců se v současné době pohybuje na počtu 75 lidí.

Důraz klademe na rychlost, kvalitu a dodržování termínů. Pro zdárné provedení díla předkládáme zákazníkům položkový rozpočet vč. návrhu smlouvy, dle projektové dokumentace nebo i podle vlastního zaměření.

Sídlo Naší společnosti se nachází na ulici 4.května ve Vsetíně, kde k dispozici máme nejen velký areál, ale i veškerou mechanizaci.

Popis pozice:

Kompletní servis pro hosty, přijímání objednávek, servírování a podávání jídel a nápojů, odnos nádobí, účtování, obsluha barového pultu, ubytování hostů, příprava tabule, stolničení.

Požadujeme:

Praxe v oboru, znalost provozu restaurace a hotelu. Dále je vítaná práce na PC, znalost anglického jazyka, ŘP skupiny B, flexibilita, spolehlivost, samostatnost, pracovitost, schopnost jednání s lidmi a trpělivost.

Nabízíme:

inspirativní prostředí s přátelskou firemní kulturou zaměřenou na týmovou práci, podnikové stravování, prémie.

Proč pracovat u nás:

Benefity:

  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Možnost si napracovat hodiny
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Zdravotní volno/sickdays

Klíčová slova, znalosti a dovednosti

Sdílejte tuto nabídku

Máte zájem o tuto nabídku?

Dejte nám o sobě vědět a domluvíme se na dalším postupu.

Kontaktujte JASY Vsetín s.r.o.

loading...