Obsah inzerátu:

  • Kdo jsme:  Jsme česká firma, kterou založila v roce 2010 Simona Kijonková a posunula jí na jednu z největších a nejoblíbenějších logistických digitálních platforem, která působí ve střední a východní Evropě.
  • V číslech: Každý den přepravíme kolem 200 000 zásilek do celé Evropy a máme ambice i v zahraničí (například v USA nebo na Blízkém východě).
  • Prostředí: Jsme živý organismus a i když je nás čím dál tím víc, stále si držíme neformální atmosféru.

Popis pozice:

Na čem aktuálně pracujeme:

  • Vývoji nových online projektů a rozhraní
  • Zlepšení deployment procesu do kubernetes
  • Optimalizujeme interní systém, štěpíme jej na samostatné podpůrné služby

V rámci IT máme volnou židli v:

  • „provozním týmu“, který řeší jednorázové úkoly typu hromadné operace se zásilkami či operativní řešení logistických problémů
  • v týmů, který se věnuje dlouhodobým projektům

Požadujeme:

Náš technologický stack:

  • Používáme PHP ^7.1
  • DBMS: PostgreSQL, MsSQL a především MariaDB Doctrine 2 a Dibi
  • Vývoj i produkce je veden v docker containerech
  • Kód a úkoly verzujeme v GitLabu (Merge Requesty + Code Review)
  • Zužitkuješ u nás zkušenosti s Git, Gulp, Grunt, Bower, Composer, PHPStorm, RabbitMQ, Redis a mnoho dalších…

Setkáš se také s:

  • Javascriptové frameworky Vue.js, React a JQuery
  • Dalšími programovacími jazyky (C#, Node.js, Bash, Python)
  • CSS preprocesory (LESS, SASS)
  • MS Azure
  • Docker, Kubernetes, Helm, Gitlab-CI

Nabízíme:

  • práce na full-time, potkáváme se v kancelářích kousek od metra Českomoravská (B)
  • flexibilní pracovní doba a možnost práce z domova
  • dáme ti notebook s možností výběru operačního systému
  • týden dovolené navíc
  • káva, čaj a ovoce k tvému každodennímu občerstvení
  • multisport karta
  • stravenky v hodnotě 100 Kč plně hrazené zaměstnavatelem
  • pravidelná interní a externí školení

Skončil ti projekt nebo prostě jen chceš změnu? Ozvi se nám! Během několika dnů se ti ozveme a naplánujeme další kroky.

Proč pracovat u nás:

Přidej se k nám

Nejsme kolektiv, jsme jedna velká rodina

Jen díky tomu, že všichni táhneme za jeden provaz,

je Zásilkovna tam, kde je dnes.

Učíme se a rosteme společně

Každý den je jiný a přináší nové výzvy.

Společně dáváme e-commerce nový rozměr

Buď při zrodu projektů, které hýbou světem e-commerce.

Pomáháme vlastním zaměstnancům

Hledáme spojení mezi dravými juniory a zkušenými seniory.

Benefity:

  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Vyhrazený čas na inovace
  • Firemní akce
  • Účast na zahraničních konferencích
  • Notebook
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Zdravotní volno/sickdays

Klíčová slova, znalosti a dovednosti

Sdílejte tuto nabídku

Máte zájem o tuto nabídku?

Dejte nám o sobě vědět a domluvíme se na dalším postupu.

Kontaktujte Zásilkovna s.r.o.

Videoprezentace společnosti

loading...