Obsah inzerátu:

MILETA a.s. patří k největším textilním výrobcům v Evropě. Disponuje vícestupňovou výrobou od bavlněné příze po hotový výrobek ve které jsou obsaženy tkalcovna, úpravna, barevna, konfekce, obrubovna a zařízení pro výrobu výšivek na bázi nejnovějších technologií a dlouhodobých zkušeností. Orientuje se na nejnáročnější bavlnářské produkty vyrobené za pomoci technologie zaručující kvalitu spojenou s dlouholetou textilní tradicí v Podkrkonoší.

Popis pozice:

oprava a údržba textilních strojů

Požadujeme:

min. SOU elektrotechnický obor, praxe min. 3 roky v oboru, ŘP skupiny B, odborné zkoušky: podle § 14 vyhl. Č. 50/78Sb. s pověřením podle §6 a §7, samostatná činnost ne el. zařízení do 1000 V a v prostorách třídy A, řízení činnosti na el. zařízení do 1000 V v prostorách třídy A, znalost systému Siemens a Lenze výhodou

Nabízíme:

 dotované stravování, 5 týdnů dovolené, 2000,-Kč/měs. nečerpáte-li nemocenskou, zvýhodněný tarif na mobilní telefon, příspěvek na dopravu

Proč pracovat u nás:

  • Zázemí silné společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Benefity
  • Přátelský kolektiv

Benefity:

  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Firemní akce
  • Bonusy/prémie
  • Dovolená 5 týdnů

Klíčová slova, znalosti a dovednosti

Sdílejte tuto nabídku

Máte zájem o tuto nabídku?

Dejte nám o sobě vědět a domluvíme se na dalším postupu.

Kontaktujte MILETA a.s.

Videoprezentace společnosti

loading...