Obsah inzerátu:

Hledáme nové kolegy do našeho týmu operátorů na home office.

Rádi bychom budovali dlouhodobou spolupráci s lidmi, kteří mají zkušenosti s voláním a chtějí s námi spolupracovat na IČO, DPP, v budoucnu možnost polovičního či plného zaměstnaneckého poměru.

Popis pozice:

Máš zkušenosti jako operátor?

Chceš pracovat z domu?

Jsi komunikativní?

Nebojíš se zvládat námitky klientů?

Hledáme právě tebe. Jsme Call on me s.r.o., zabýváme se aktivním telemarketingem. Voláme různorodé kampaně (vyplňování dotazníků, sjednávání schůzek, nabídka služeb...)

Požadujeme:

Požadujeme: Min. 10h týdně. Zkušenosti telefonního operátora

Nabízíme:

Nabízíme: Práci na DPP či IČO

Proč pracovat u nás:

Telefonní operátor/ka pro VIP klientyKaždé slovo má svůj vnitřní význam i sílu, proto hledáme právě Tebe! Přidej se k nám do týmu a pomoz nám dělat telefonní komunikaci jinak. Ukaž všem, že telefonní operátor nevolá pouze nahodilým telefonním číslům, které za ten den dostane. U nás nemusíš nikomu cpát něco, o co ani ty nestojíš.

My jdeme úplně jinou cestou! U nás to funguje jinak! Chceš vědět jak? Tak čti dál?

Benefity:

Sdílejte tuto nabídku

Máte zájem o tuto nabídku?

Dejte nám o sobě vědět a domluvíme se na dalším postupu.

Kontaktujte Call on me

loading...