Obsah inzerátu:

Popis pracovního místa

Preferujete samostatnou, různorodou práci v oblasti obchodu, kde využijete Vaši znalost procesů, jazyků, organizační a komunikační schopnosti při spolupráci se svými kolegy? Nebojíte se rozhodovat a být svým kolegům a zákazníkům oporou?

Toto může být pozice právě pro Vás!

Hledáme kanidátku/kandidáta na pozici Insidesales

Popis pozice:

Co je hlavní obsah práce?

  • Insidesales (= obchodní referent/ka, přijímání objednávek, jejich vyřizování a komunikace se zákazníky)
  • zpracování cenových nabídek (kalkulace marží, vyžadování cen od dodavatelů, strategické úvahy o tvorbě cen a diskuze s Business development)

Co to ale znamená? Co musí člověk umět?

  • komunikace plynulou angličtinou slovem i písmem, další jazyky vítány (polština nebo němčina by byly skvělé!)
  • samostatnost a rychlost v jednání i učení
  • dobrá znalost práce s počítačem odpovídající dnešní době (vědět co asi je Word a kde se zapíná počítač nestačí)
  • pozitivní myšlení a proaktivní jednání (sedět na židli a čekat co dostanu za práci když kolegové neví kam dřív není to pravé...)

Podívejme se na to podrobněji:

Poslání pracovní pozice

Insidesales je pro každého nšeho zákazníka hlavní kontaktní osobou pro provádění nákupu. Na jeho závisí spokojenost zákazníka s komunikací, spolehlivostí dodávek a vytvoření dojmu o naší firmě.

Insidesales Manager se ale musí také umět rozhodovat v situacích, kdy si kolegové nejsou jistí. Musí umět nejen udělat rozhodnutí, ale také nést odpovídající zodpovědnost. Jeho úkolem je také neustále sledovat firemní procesy a vymýšlet jejich průběžné zlepšování, musí být aktivní součástí tohoto procesu.

Pracovní náplň

  • zaevidování přijatých objednávek do informačního systému a zkontrolovat úplnost položek, obsahovou správnost
  • kontrola platných prodejních cen jednotlivých položek pro daného zákazníka
  • dohled nad zajišťováním dopravy
  • včasné a úplné potvrzení objednávky zákazníkovi
  • se zákazníkem dojednat způsob dopravy zakázky a její cenu
  • zajištění dopravy zboží včetně přípravy potřebných dokumentů
  • vystavení faktur s platebními podmínkami platnými pro danou firmu

Požadujeme:

  • schopnost samostatné zodpovědné činnosti
  • zručnost v práci s běžnými kancelářskými aplikacemi na počítači
  • výborné komunikační schopnosti
  • schopnost nést zodpovědnost za svěřenou práci
  • dobrá znalost angličtiny či jiného jazyka písemnou i ústní formou

Nabízíme:

Kromě platu nabízíme

  • stravenky
  • týden dovolené navíc
  • lze dosáhnout až na 35 dní placené dovolené v roce
  • bonus za obrat formou 13 platu
  • jednosměnný provoz bez nutnosti přesčasů
  • pružná pracovní doba podle vaší potřeby
  • motivaci zaměstnanců, kteří u nás pracují delší dobu
  • nápoje zdarma
  • ovocný bufet zdarma
  • flexibilní pracovní doba
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • hrazené telefonní hovory
  • možnost vzdělávat se v oboru
  • malý přátelský kolektiv a příjemné, čisté pracovní prostředí
  • možnost postupu na další pozici
  • práci ve společnosti, která patří mezi TOP dodavatele v rámci celé Evropy

Proč pracovat u nás:

Benefity:

  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Vlastní organizace náplně práce
  • Firemní akce
  • Mobilní telefon
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Dovolená více než 5 týdnů

Klíčová slova, znalosti a dovednosti

Sdílejte tuto nabídku

Máte zájem o tuto nabídku?

Dejte nám o sobě vědět a domluvíme se na dalším postupu.

Kontaktujte Imcon Electronics, s.r.o.

Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami webu Bezpersonalky.com a se zásadami zpracování osobních údajů.

loading...