Obsah inzerátu:

Patvag s. r. o. je předním světovým výrobcem elektrických iniciátorů a komponentů pro bezpečnostní systémy automobilů pro ochranu cestujících i chodců. V současnosti hledáme pro posílení našeho týmu v Brankovicích nové zaměstnance na pozici OPERÁTOR / KA VÝROBNÍ LINKY.

Budete se podílet na samotné výrobě, spolupracovat s ostatními operátory a se seřizovači linek. Společnost má pro vás připravené zaškolovací plány i školitele po celou dobu zaučování.

Popis pozice:

Budete provádět měření a pracovat s naměřenými daty v rámci zajišťování kvality našich výrobků. Společnost má pro vás připravenou širokou paletu benefitů a důkladně Vás na Vaší nové pozici zaškolí.

Vaší náplní práce bude:

  • provádění měření jak na 3D měřících zařízení, tak na jiných zařízeních (optické měření, profilprojektor, konturoměr, komunální měřidla atp.),
  • programování měřicích sekvencí a standardizace postupu měření,
  • zpracování naměřených dat a protokolů o výsledcích měření,
  • provádění MSA a analýzy přesnosti, preciznosti, stability a linearity měřidel a
  • provádění interních školení zaměstnanců.

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání technického směru,
  • znalost angličiny slovem i písmem (úroveň B2 nebo vyšší),
  • praxi na pozici QA, SQA nebo inženýra kvality v automotive,
  • znalost norem VDA 6.3, VDA2, ISO řady 9000 a IATF 19949,
  • znalost či orientaci v APQP, PPAP, FMEA, MSA, FAI (ISIR), 8D report, kontrolní plán, proces-low, 5Why, Ishikawa atp.,
  • schopnost číst v technických výkresech a
  • samostatnost, pečlivost, organizační a komunikační schopnosti, schopnost efektivní práce v týmu.

Nabízíme:

  • práci v čistém a klimatizovaném prostředí,
  • jednání se zaměstnanci s respektem
  • možnost případného prodloužení spolupráce.

Zaujala Vás tato pozice a chtěli byste se o ni ucházet?

Odpovězte nám prosím pomocí tlačítka „odpovědět“. Ke své odpovědi přiložte stručný životopis v českém jazyce a uveďte datum možného nástupu. Oceníme také krátký motivační dopis.

Proč pracovat u nás:

  • zvýšení mzdy po zapracování
  • pravidelné každoroční zvyšování mzdy
  • příspěvky na stravování
  • jednání se zaměstnanci s respektem
  • možnost profesního růstu
  • práce v čistém a klimatizovaném prostředí
  • atraktivní benefitní program
  • dotované mobilní tarify i pro rodinné příslušníky
  • program na podporu zdraví zaměstnanců
  • možnost podpory v těžké životní situaci (nadace WE CARE)
  • náborový bonus 10.000,– Kč
  • měsíční bonusy
  • hrazené jazykové kurzy
  • dovolenou nad rámec zákoníku práce
  • 3 dny placeného volna na nemoc (sick-days)

Tato pozice Vás neoslovila, ale rádi byste se dozvěděli o jiných možnostech zaměstnání u nás?

Kontaktujte nás! Rádi Vám poskytneme informace o dalších volných pozicích v naší společnosti.

Benefity:

  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Možnost si napracovat hodiny
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Mobilní telefon
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Zdravotní volno/sickdays

Sdílejte tuto nabídku

Máte zájem o tuto nabídku?

Dejte nám o sobě vědět a domluvíme se na dalším postupu.

Kontaktujte PATVAG s.r.o.