Obsah inzerátu:

Do svého týmu v APOGEO Audit hledáme kolegu nebo kolegyni na juniorskou pozici či na pozici samostatného konzultanta. Kandidát by měl disponovat znalostí účetnictví, základní orientací v daňových zákonech a obchodním právu.

Očekáváme analytické a komunikační schopnosti, pečlivost, organizační schopnosti, výbornou znalost práce na PC (Word, Excel) a znalost AJ na středně pokročilé úrovni (B2).

Popis pozice:

  • spolupráce na provádění statutárních auditů,
  • zpracování dílčích částí auditorského spisu,
  • spolupráce na specifických auditorských zakázkách,

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání ekonomického směru,
  • zkušenosti v oblasti účetnictví a auditu výhodnou, nikoliv podmínkou,
  • znalost účetnictví, základní orientace v daňových zákonech a v obchodním právu,
  • uživatelská znalost MS Office (Excel, Word, PowerPoint),
  • analytické myšlení, klientský přístup,

Nabízíme:

  • Práci na plný úvazek, flexibilní pracovní dobu, možnost občasné práce z domova,
  • možnost seberealizace, odborného a profesního růstu,
  • přátelskou atmosféru, mladý kolektiv,
  • Multisport,
  • výuka jazyka v rámci pracovní doby,
  • firemní programy (podpora pro certifikace, zkoušky, studium, kurzy, prezentační dovednosti…),
  • teambuildingové aktivity,
  • nástup ihned nebo dohodou.

Proč pracovat u nás:

Pokud hledáte práci, která Vás něčemu naučí, rozvine Vás jak profesně tak osobně, neváhejte se nám ozvat a přidejte se do týmu našich odborníků.

Benefity:

  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Bonusy/prémie
  • Zdravotní volno/sickdays

Klíčová slova, znalosti a dovednosti

Sdílejte tuto nabídku

Máte zájem o tuto nabídku?

Dejte nám o sobě vědět a domluvíme se na dalším postupu.

Kontaktujte APOGEO Group, SE

loading...