Obsah inzerátu:

Jsi kreativní osoba s velkou fantazií a baví tě psát? Sleduješ dění na Facebooku a Instagramu? Toužíme po lidech, kteří chtějí něco dokázat, nelimitují se ve svých snech a nebojí se výzev. Proto hledáme do nově otevřené ostravské pobočky marketingové agentury Ollero nového kolegu/novou kolegyni na pozici copywriter/správce Facebooku a Instagramu. Čeká tu na tebe tým skvělých kolegů, obří balík zkušeností, možnosti využití tvého talentu a naše chuť naslouchat tvým nápadům. Pojď dělat, co tě baví a do práce budeš chodit s úsměvem :)

Popis pozice:

  • komunikovat s klienty
  • kontrolovat a pečovat o firemní profily klientů
  • spravovat kampaně na Facebooku a Instagramu
  • tvořit propagační texty, PR, produktové články a slogany
  • psát texty pro webové prezentace
  • tvořit tiskové zprávy
  • dělat jazykové korektury
  • vzdělávat se v oblasti sociálních sítí

Požadujeme:

  • zkušenosti s copywritingem - tištěná či elektronická média, blogy apod.
  • vysokou míru pečlivosti
  • výbornou znalost češtiny po stránce gramatické i stylistické
  • schopnost zaujmout nejen klienta, ale zejména jeho zákazníka
  • ochotu učit se
  • sledování trendů
  • spolehlivost a přizpůsobivost

Nabízíme:

  • férová spolupráce
  • skvělá parta lidí, které jen tak někde nenajdeš
  • svůj čas si řídíš sám/sama
  • příjemná práce v moderních kancelářích v historickém centru Ostravy
  • trávíme spolu spoustu času i mimo ně - na party, sportovních akcích aj.
  • pracujeme na tvé odbornosti, za tvůj postupný růst pak umíme dobře zaplatit
  • odraz své práce někde, kde to má smysl a na co můžeš být hrdý/hrdá
  • vhodné zázemí a plnou podporu při tvůrčí práci
  • práce na HPP nebo živnostenský list
  • home office v případě potřeby
  • u nás si Vás doslova rozmazlujeme - firemní akce, občerstvení v kanceláři zadarmo, firemní - snídaně, výhody a bonusy od našich klientů
  • výhody zázemí Google partnera

Proč pracovat u nás:

  • Nástup dohodou
  • Bonus 10 000 Kč za doporučení nového pracovníka
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Práce v krásných kancelářích v historickém centru Ostravy
  • Skvělá dostupnost MHD i z okolních měst
  • Kariérní růst
  • Motivační soutěže a benefity
  • Společné snídaně
  • Skvělé teambuildingy
  • Občerstvení v kanceláři zadarmo
  • Firemní kultura digitální firmy
  • Sleva na firemní výrobky a služby

Benefity:

  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Notebook
  • Bonusy/prémie
  • Nadstandardní lékařská péče

Klíčová slova, znalosti a dovednosti

Sdílejte tuto nabídku

Máte zájem o tuto nabídku?

Dejte nám o sobě vědět a domluvíme se na dalším postupu.

Kontaktujte Ollero s.r.o.