Obsah inzerátu:

Daří se nám a chceme růst!

Stavíme novou výrobní halu a kancelářské prostory v Nepasicích u Hradce Králové.

Hledáme novou posilu na pozici

MECHANIK / ZÁMEČNÍK

Popis pozice:

Rádi přijmeme do svého týmu ABSOLVENTA, jsme připraveni vás zaškolit!

Budete mít možnost pracovat v malém stabilním kolektivu a očekáváme, že se u nás budete chtít přiučit něčemu novému.

Půjde o rozmanitou zakázkovou práci.

Věříme, že máme co nabídnout!

Náplň práce bude hlavně obsluha

  • laserové gravírky
  • tiskárny el. štítků
  • plazmového pálícího stroje
  • VZV
  • a práce ve skladu

Požadujeme:

Podstatná je pro nás pečlivost a pracovitost, manuální zručnost. Kladný vztah k PC a elektrotechnice.

Pracovní doba 7.00 – 16:00.

Místo výkonu práce je Vážní 908, Hradec Králové, od nového roku Nepasice.

Nabízíme:

  • kvalitní zaškolení, různorodou práci
  • jistotu pravidelné mzdy
  • stabilní pracovní kolektiv s férovým jednáním
  • firemní akce atd.

Pokud vás pracovní pozice zaujala, neváhejte nám zaslat svůj životopis. Budeme vás kontaktovat obratem a domluvíme se na osobním setkání.

Více informací o nás můžete získat na www.elmontia.cz nebo na našem Facebooku.

Proč pracovat u nás:

Benefity:

  • Firemní akce

Klíčová slova, znalosti a dovednosti

Sdílejte tuto nabídku

Máte zájem o tuto nabídku?

Dejte nám o sobě vědět a domluvíme se na dalším postupu.

Kontaktujte ELMONTIA a.s.

loading...