Obsah inzerátu:

Do oblasti Nymburk - Poděbrady, kde máme poradenská centra hledáme kolegu nebo kolegyni, která nám pomůže pečovat o naše klienty. Nezáleží nám na věku, ale na tom, jestli jste komunikativní, máte chuť se potkávat s klienty a jestli cílíte na zajímavé ohodnocení. Modrá pyramida není korporát a pro radu si můžete přijít kdykoliv ke komukoliv – třeba i k oblastní ředitelce Pavlíně.

Popis pozice:

  • Budete komunikovat se stávajícími klienty, zjišťovat jejich potřeby a přání, provádět je procesem financování nového domova či pomáhat zvolit správný produkt pro ochranu jejich života a majetku. První kontakt s klientem bývá telefonický pro domluvení schůzky, následně je osobní setkání třeba na pobočce.
  • Stanete se certifikovanými odborníky na všechny finanční produkty a kromě klientů se budete věnovat i svému rozvoji.
  • Naučíte se také, jak budovat vztah s klienty, jak spolu kvalitní servis a prodej přímo souvisejí a jak být pro klienta partnerem v různých životních situacích.
  • Čeká vás i administrativní zpracování jednotlivých obchodních případů.
  • Na pobočce bude obchodní manažerka, která s vámi bude na schůzkách a podporovat vás, jak to bude třeba.

Požadujeme:

  • Vlastníte maturitní vysvědčení (bez toho to nepůjde).
  • Máte praxi v obchodu alespoň 1 rok.
  • Láká vás být součástí příběhů o novém bydlení našich klientů.
  • Jste jako ryba ve vodě v navazování obchodních vztahů nebo s tím máte nějaké zkušenosti.
  • Velkou výhodou pro vás bude, pokud máte hotové certifikace ČNB, ale rádi vás na ně připravíme.

Nabízíme:

  • Spolupráci ve stabilní společnosti, která si váží svých zaměstnanců a i v "covid" době má výborné výsledky.
  • Společné akce, jako jsou vánoční večírek, konference, sportovní, dětské dny a další.
  • Pravidelné motivační akce, kde si kromě finanční odměny můžete odnést i další zajímavé bonusy.
  • Možnost pracovat z kanceláře, z domu i kavárny - skloubení osobního a pracovního života, protože naše pracovní doba je flexibilní.

Proč pracovat u nás:

Benefity:

  • Občerstvení na pracovišti
  • Vlastní organizace náplně práce
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Dovolená 5 týdnů

Sdílejte tuto nabídku

Máte zájem o tuto nabídku?

Dejte nám o sobě vědět a domluvíme se na dalším postupu.

Kontaktujte Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.

Videoprezentace společnosti

loading...