Obsah inzerátu:

Si doma v oblasti elektrotechniky a vieš čo je to FMEA, Control Plan, Process Flow? Naviac ak sa dohovoríš po anglicky a nestrácaš sa v nižšie uvedenej náplni práce, si presne ten ktorého hľadáme. Ozvi sa nám, radi Ťa spoznáme!

Popis pozice:

  • vypracovanie Process Flow
  • technická komunikácia so zákazníkom
  • vykonávanie štúdií vyrobiteľnosti produktu
  • vypracovávanie kalkulácií na nové produkty z technologického pohľadu
  • spolupráca pri tvorbe FMEA a tvorbe Control Plan
  • implementácia optimálnych výrobných procesov pre nové produkty
  • výber a zavádzanie najlepších možných pracovných metód, nástrojov, prípravkov, procesných materiálov atď. v spolupráci s ďalšími inžiniermi
  • technická príprava prototypových a pilotných sérií výrobkov a aktívna spoluúčasť pri výrobe prototypových a pilotných sérií , takisto spracovanie reportov z pilotných sérií.
  • spracovanie, uvoľnenie a riadenie zmenového procesu na produktoch
  • aktívna spolupráca na aktivitách týkajúcich sa znižovania nákladov z pohľadu výroby • vypracovanie, udržiavanie a zabezpečenie dostupnosti potrebnej dokumentácie za školenia zamestnancov a riešenie problémov z pohľadu dizajnu
  • zodpovednosť za implementáciu zmien (ECO)

Požadujeme:

Anglický jazyk - komunikatívne, vzdelanie technického smeru

prax na podobnej pozícii v rámci priemyselnej výrobnej spoločnosti

• logické myslenie, technické myslenie

• prozákaznícka orientácia

• schopnosť zvládať stresovú záťaž

• schopnosť efektívne komunikovať

• znalosť procesov výroby výhodou

• schopnosť robiť rozhodnutia a následne ich implementovať

• znalosť tvorby a udržiavania FMEA, CP

Nabízíme:

Ponúkaný plat: Ponúkame základnú mzdu minimálne 1200 Eur brutto (v závislosti od skúseností kandidáta). Vaša mzda však nemôže byť jednostranným rozhodnutím, preto sa s Vami radi porozprávame.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Medzinárodná spoločnosť - medzinárodné prostredie,
  • Možnosť navštevovať bezplatné kurzy anglického jazyka v spoločnosti,
  • Kariérny rast
  • Motivujúce finančné ohodnotenie
  • Nefinančné benefity - firemný večierok na rôzne témy, športový deň takisto pre manželov/manželky + deti, príspevok do III. piliera Stabilita , možnosť využívať krytú plaváreň zdarma, príspevok na obedy nad rámec zákona, každoročná valorizácia platu, mladý kolektív, otvorená komunikácia, pružný pracovný čas, ... a iné

Proč pracovat u nás:

Sme stabilná medzinárodná firma, ktorá sa o svojich zamestnancov stará. Máme prístup k najnovším technológiám a ponúkame našim zamestnancom možnosť rásť. Sme skvelý tím, komunikujeme a podporujeme sa navzájom. Príďte sa presvedčiť!

Benefity:

  • Závodní stravování
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Sdílejte tuto nabídku

Máte zájem o tuto nabídku?

Dejte nám o sobě vědět a domluvíme se na dalším postupu.

Kontaktujte Enics Slovakia s.r.o

Videoprezentace společnosti

loading...