Obsah inzerátu:

Nestlé, to je „Good Food, Good Life“. Chceme, aby byl díky nám každý den o kousek lepší, aby se lidé na sebe více usmívali, abychom přinesli více radosti do života. A může to být kousek čokolády ve správnou chvíli, ušetřená voda a energie na jeho výrobu nebo mladý člověk, kterému jsme pomohli nastartovat kariéru.

Jako světová jednička v potravinářství víme, co je naše zodpovědnost – snažíme se zlepšovat kvalitu výživy a pomáhat lidem po celém světě k vyváženému životnímu stylu. Podnikáme zodpovědně a soustřeďujeme se na budoucnost. Nestlé tu je již 150 let a chceme tu být i další století.

Olomouc Inženýrství Práce na plný úvazek Pro profesionály, Ve výrobě

Popis pozice:

- Podporovat rozvoj charty investičních projektů a následná opatření

- Provést základní a podrobný návrh projektu na základě podnikových standardů, místních předpisů, definovaných specifikací požadavků uživatele a charakteristik TPM provozu jednotky (bezpečnost, kvalita , cenová dostupnost, udržovatelnost, provozuschopnost a spolehlivost). Návrhem zajistěte bezpečnost pracovníků a provozovatelů jak při stavbě / instalaci, tak při pokračujícím provozu zařízení.

- Zajistit, aby byla inženýrská stránka projektu implementována (např. Budovy, instalace zařízení, potrubí, inženýrské sítě atd.) V souladu s definovaným časovým rozvrhem, náklady a kvalitou, URS a charakteristikami provozu bloku. A že všechny prvky projektu (včetně školení technických pracovníků podle potřeby) jsou prováděny takovým způsobem, aby byla vždy zaručena bezpečnost. Vyberte a kvalifikujte dodavatele / dodavatele a koordinujte jejich činnosti.

- Zajistěte hladký přechod do provozu po kvalifikaci a ověření instalace. Vytvořte a distribuujte dokumentaci projektového projektu, včetně technické části závěrečné zprávy projektu, a poskytněte zpětnou vazbu systému prevence údržby.

- Podporovat vývoj ekologických a udržitelných řešení. Mobilizovat zdroje (interní a externí)

Požadujeme:

- Inženýr zaměřený na technický výsledek s minimálně 3 až 5 lety zkušeností v oblasti řízení investičních projektů (kontext výroby)

- Dobré porozumění rozpočtům, bezpečnosti a kvalitě

- Vynikající komunikace a rozhodný přístup je nutností pro řízení zúčastněných stran projektu

- Je požadována profesionální úroveň v angličtině

Nabízíme:

- Příležitost rozvíjet se v klíčové továrně na výrobu potravin v regionu

- Balíček odměn bude kombinací fixní a variabilní odměny spolu s mnoha zajímavými výhodami (5 týdnů dovolené, 2 dny Flexi, flexibilní pracovní doba, systém bufetu pro podpora volného času a sportovních aktivit, životní / důchodové pojištění, životní a invalidní pojištění, příspěvek na kojeneckou výživu a mnoho dalších ...)

Proč pracovat u nás:

Jak v Nestlé probíhá nábor?

Chcete v Nestlé zúročit své zkušenosti? Pošlete nám životopis a pojďme společně zjistit, kde bychom nejlépe využili vaši expertízu. Znalosti a praxe jsou důležité, stejně významná je ale vaše motivace a osobní nastavení. Pracujeme jako jeden tým, a to bez společných hodnot nejde.

1 Dejte nám o sobě vědět.

2 Po telefonu si vyjasníme vaše zkušenosti a očekávání.

3 Seznámíme se na osobním pohovoru.

4.A pak už jen rozhodnutí, jestli se k sobě hodíme.

189 je počet zemí, ve kterých má Nestlé své zastoupení.

2800 je počet zaměstnanců v České republice a na Slovensku.

3 je počet továren v České republice a na Slovensku.

60 je počet značek výrobků Nestlé v České republice a na Slovensku.

Benefity:

  • Závodní stravování
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Zdravotní volno/sickdays

Sdílejte tuto nabídku

Máte zájem o tuto nabídku?

Dejte nám o sobě vědět a domluvíme se na dalším postupu.

Kontaktujte Nestlé Česko s.r.o.

Videoprezentace společnosti

loading...