Obsah inzerátu:

Pro naše oddělení servisu a montáží hledáme nového kolegu pro doplněné našeho týmu. Jedná se o pozici která v sobě zahrnuje servisní výjezdy a opravy na dílně. Servisní práce jsou doplněny o montáže nových zakázek. Od nového kolegy očekáváme, že se naučí servisní úkony potřebné k opravě širokého sortimentu námi nabízených výrobků. Zaškolení provede zkušený kolega. Ideálně by měl kolega být trochu kutil a měl by si umět vyřešit různé závady.

Popis pozice:

Náplň práce:

  • Servis výrobků v zázemí dobře vybavené dílny
  • Pracovní cesty na demontáž a montáž výrobků (jednodušší opravy na místě)
  • Montážní práce na nových zakázkách
  • Naprostá většina pracovních cest je bez přenocování
  • Pracovní cesty jsou v týmu 2-3 pracovníků v rámci celé ČR.

Požadujeme:

  • manuální zručnost
  • časová flexibilita
  • chuť učit se nové věci
  • ŘP skupina B
  • Ochota cestovat v rámci ČR (většinou jednodenní cesty)
  • Výhodou: zkušenosti s prací v kovovýrobě nebo servisu, zkušenosti s prací na stavbě.

Nabízíme:

  • Pestrá práce v přátelském kolektivu
  • Mzdové ohodnocení dle zkušeností uchazeče + přesčasy
  • Stravenky 100 Kč
  • Pracovní oděvy dle vlastního výběru
  • Prostředí menší firmy
  • Zaškolení zkušeným kolegou

Proč pracovat u nás:

Benefity:

  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Sleva na firemní výrobky/služby

Klíčová slova, znalosti a dovednosti

Sdílejte tuto nabídku

Máte zájem o tuto nabídku?

Dejte nám o sobě vědět a domluvíme se na dalším postupu.

Kontaktujte METALPLAST CZ s.r.o.

loading...