Poslechněte si obsah inzerátu:

Obsah inzerátu:

Pro naši pobočku v Olomouci hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici:

SERVISNÍ TECHNIK testovacích zařízení

Popis pozice:

  • zprovoznění, testování a předávání dynamometrů v sídle firmy a u zákazníka
  • technická podpora externích poboček firmy a zákazníka (údržba, servis)
  • spolupráce s oddělením designu na vylepšení stávajících zařízení

Požadujeme:

  • zkušenosti na obdobné pozici
  • osvědčení 50/1978 Sb. §6
  • znalost angličtiny nutná
  • ochota cestovat k zákazníkovi
  • znalost práce na PC - MS Office, znalost hardwaru PC
  • spolehlivost, flexibilita, zručnost

Nabízíme:

  • pružná pracovní doba
  • garantovaná 13. mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenkový paušál
  • cílové a výkonnostní odměny
  • příspěvek na dopravu
  • bonus za prezenci
  • příspěvek na MultiSport kartu
  • příspěvek na PP
  • firemní akce

Proč pracovat u nás:

Jsme dynamická firma, pracujeme v mezinárodním prostředí, naše produkty jsou známé po celém světě. Náš závod nabízí čisté nehlučné prostředí a práci POUZE v ranním provozu!

Benefity:

  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Notebook
  • 13. plat
  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Dovolená 5 týdnů

Sdílejte tuto nabídku

Máte zájem o tuto nabídku?

Dejte nám o sobě vědět a domluvíme se na dalším postupu.

Kontaktujte Horiba Europe GmbH - organizační složka

Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami webu Bezpersonalky.com a se zásadami zpracování osobních údajů.

Videoinzerát

loading...

Personalizace a marketing

Máte však právo souhlas odmítnout.

Softeo s.r.o.