Obsah inzerátu:

Hledáme programátory do našeho vývojového oddělení.

Máme čím dál více nových projektů. Pojď se na nich podílet.

Vyber si, v jaké technologii se chceš rozvíjet.

Od systémového až po aplikační SW.

Hledáme parťáka, který je iniciativní a umí vytvářet hodnoty.

Chceme k sobě kolegu, který má rád pokročilé technologie, láká ho objevování, vývoj

novinek a nezalekne se žádné výzvy.

Hledáme člověka, který dokáže pracovat samostatně, na vlastní zodpovědnost, ale i spolupracovat s týmem a s ním sdílet znalosti i zkušenosti.

Popis pozice:

Co budeš v našem vývojovém týmu dělat? Z obyčejných měst děláme chytrá města.

  • Staráme se o to, aby se dobře parkovalo, průjezd městem byl rychlejší a bez kolon, aby silnice a dálnice nebyly přetížené, a aby bylo možné efektivně řídit dopravu.
  • Můžeš si vybrat technologie, které tě zajímají a pracovat na projektech na té nejvyšší úrovni, které lze v našem oboru dosáhnout. Jako SW developer v CROSS Zlín, a.s. budeš špičkou v jedinečném oboru.

Požadujeme:

  • Chuť vybrat si, čemu se budeš věnovat: ASP.NET Core, C#, C++14/17/20, programování FPGA, zpracování signálů v Pythonu, spolupráce při vývoji nového HW, vývoj ovladačů a sestavování linuxového kernelu podle HW....
  • Zájem o technologie a software a nezájem o nudu v práci.
  • Chladnou hlavu, analytické i logické myšlení.
  • Přirozenou touhu se naučit spoustu nového, schopnost sám najít řešení nebo se odvahu se zeptat zkušenějšího kolegy.
  • Motivaci k dosažení cíle, vlastního i týmového.
  • Máš za sebou již nějaký ten kód.

Nabízíme:

  • Zapojení do projektů světového formátu a zpětnou vazbu: uvidíš jejich reálné využití v praxi.
  • Seznamování s trendy a novinkami v oboru, třeba na SW konferencích.
  • Důkladní zaškolení pro nové projekty. Budeš vědět, co čekáme, a přitom dostaneš volnost na cestě k cíli s jasným termínem.
  • K cíli si budeš razit cestu s pomocí špičkových technologií, s nadstandardním vybavením.
  • Spolupráci s obchodníky, produktovými manažery, specialisty a technickou podporou.
  • Prima šéfa i kolegy.

Proč pracovat u nás:

Je nás už více než 200, ale přesto se stále cítíme jako malá rodinná firma. Velké projekty totiž nepotřebují velké korporace, ale spíš otevřenou hlavu a srdce zapálené pro budoucnost dopravy.

Benefity:

  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Účast na zahraničních konferencích
  • Notebook
  • 13. plat
  • Dovolená 5 týdnů

Klíčová slova, znalosti a dovednosti

Sdílejte tuto nabídku

Máte zájem o tuto nabídku?

Dejte nám o sobě vědět a domluvíme se na dalším postupu.

Kontaktujte CROSS Zlín, a.s.

Videoprezentace společnosti