Obsah inzerátu:

Staňte se součástí švýcarské společnosti, která privátní i firemní klientele poskytuje komplexní finanční služby po celém světě více jak 160 let.

Hledáme do týmu pozitivního kolegu či kolegyni, který má rád účtování a nebojí se změn. Kdo chce pracovat týmově i samostatně, umí se zorientovat v číslech i v procesech, zvládá vypětí závěrek i rutinní práci mezi nimi.

Jsme finančně-poradenská společnost patřící do velké švýcarské skupiny Swiss Life a nabízíme pestrou práci v menším teamu, který má na starosti účetnictví, controlling a reporting za dvě společnosti působící na českém trhu a jednu na Slovensku.

Popis pozice:

  • zpracování účetních dokladů, účtování běžných účetních operací
  • účtování provizí, záloh, dohadů a časových rozlišení
  • práce s evidencí majetku
  • DPH, inventarizace, kontroly, výkazy
  • spolupráce s ostatními odděleními a auditory
  • spolupráce na měsíčních a ročních závěrkách
  • příprava podkladů pro reporty, audity a daňová přiznání

Požadujeme:

  • chuť pracovat, přemýšlet a zlepšovat se
  • samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • flexibilitu a přátelské vystupování
  • VŠ/SŠ vzdělání ekonomického směru
  • základní orientaci v účetní a daňové problematice
  • uživatelskou znalost MS Excel
  • znalost SW Navision je výhodou

Nabízíme:

  • možnost pracovat ve významné finančně-poradenské společností ze skupiny Swiss Life
  • spolupráci se zkušenými kolegy a potenciál dalšího rozvoje
  • profesní příležitost
  • notebook a mobil i pro soukromé využití
  • odpovídající zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené a 3 sick day ročně, stravenkový paušál, firmení akce atd.)
  • místo výkonu práce v Praze u metra Florenc
  • nástup dle dohody, ale nejlépe ihned

Proč pracovat u nás:

Usilujeme o to, aby si lidé prostřednictvím Swiss Life mohli plnit své cíle, pracovat v příjemném profesionální a zároveń přátelském prostředí. Těšíme se na budoucí spolupráci.

Benefity:

  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Notebook
  • Bonusy/prémie
  • Zdravotní volno/sickdays

Klíčová slova, znalosti a dovednosti

Sdílejte tuto nabídku

Máte zájem o tuto nabídku?

Dejte nám o sobě vědět a domluvíme se na dalším postupu.

Kontaktujte Swiss Life Select

Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami webu Bezpersonalky.com a se zásadami zpracování osobních údajů.

Videoprezentace společnosti

loading...