Obsah inzerátu:

Hledáme nového kolegu do našeho týmu, na pozici vedoucí autoservisu. Aktivní komunikace s klienty a zaměstnanci autoservisu, koordinace práce zaměstnanců, kontrola harmonogramu oprav, komplexní řešení a řízení logistiky, administrativa spojená s chodem autoservisu.

Popis pozice:

Aktivní komunikace s klienty a zaměstnanci autoservisu

koordinace práce zaměstnanců

kontrola harmonogramu oprav

komplexní řešení a řízení logistiky

administrativa spojená s chodem autoservisu

Požadujeme:

SŠ vzdělání - technický směr výhodou

odpovídající praxi v oboru min. 2 roky

velmi dobré komunikační schopnosti

srozumitelné a jasné vyjadřování

přesvědčivé a sebejisté vystupování

vysoké pracovní nasazení

ochota k dalšímu vzdělání

výpis z RT

ŘP sk. B.

Nabízíme:

finanční ohodnocení: 40.000 - 50.000,- Kč hrubého

Pracovní doba: PO-PÁ 8:00-17:00

Proč pracovat u nás:

Benefity:

Sdílejte tuto nabídku

Máte zájem o tuto nabídku?

Dejte nám o sobě vědět a domluvíme se na dalším postupu.

Kontaktujte Andy-auta s.r.o.

Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami webu Bezpersonalky.com a se zásadami zpracování osobních údajů.

loading...