Obsah inzerátu:

Hledáme nového člena našeho teamu!

Popis pozice:

  • zajišťuje řídící a kontrolní činnost podřízených pracovníků (celkem 19),
  • zabezpečuje řádnou správu vodních toků, vodních děl, pozemků a ostatních staveb v územní působnosti provozu,
  • odpovídá za ochranu svěřeného majetku,
  • v rámci přípravy a realizace staveb v územní působnosti provozu vykonává za závod funkci uživatele,
  • vykonává činnosti související s péčí o jakost vod, zejména naplňuje rozhodnutí správního úřadu v ochranných pásmech,
  • spolupracuje na vyjadřovací činnosti PM jako účastníka stavebního řízení k zamýšleným stavbám, které mohou mít vliv na správu vodních toků a mohly by negativním způsobem ovlivnit zájmy PM,
  • spolupracuje s útvarem správy povodí a vykonává podpůrnou vyjadřovací činnost pro zpracování posudků a vyjádření pro správní rozhodnutí a opatření vodoprávních úřadů při výkonu státní správy ve vodním hospodářství,
  • spolupracuje s povodňovými orgány obcí s rozšířenou působností a krajů při provádění povodňových prohlídek vodních toků a děl,
  • v případě nebezpečí zajišťuje výkon nepřetržité havarijní a pohotovostní služby,
  • poskytuje odbornou pomoc obecním povodňovým komisím a povodňovým komisím obcí s rozšířenou působností,
  • účinně spolupracuje s vodoprávními úřady a orgány státní správy, je oprávněn jednat a zavazovat se jménem PM a zastupovat jej při jednáních vyplývajících z činnosti provozu s orgány státní správy a samosprávy, s jinými právnickými a fyzickými osobami, v rámci jemu vyhrazených pravomocí organizačním řádem PM, závodu a dalšími interními pokyny,
  • při provádění svěřených činností dbá na dodržování předpisů BOZP a PO, technologických postupů a používání ochranných pracovních prostředků, které ve stanoveném rozsahu zaměstnancům poskytuje.

Požadujeme:

  • řádně ukončené vyšší odborné nebo vysokoškolské (VOŠ, VŠ) vzdělání v oboru vodní hospodářství a vodní
  • stavby, krajinné inženýrství, technického nebo stavebního zaměření,
  • praxe v oboru vodního hospodářství min. 5 let,
  • zkušenosti s vedením pracovní skupiny (min. 5 pracovníků),
  • dobrá znalost vodního a stavebního zákona (zákon č. 254/2001 Sb. a 183/2006 Sb.),
  • zodpovědnost a schopnost samostatného rozhodování,
  • schopnost řešení mimořádných úkolů a krizových situací pod tlakem,
  • velmi dobré organizační a vyjadřovací schopnosti,
  • komunikativnost, spolehlivost,
  • dobré uživatelské znalosti práce s PC, především MS Office,
  • platné řidičské oprávnění sk. B – aktivní řidič,
  • ochota a schopnost dalšího odborného vzdělávání.

Nabízíme:

  • pracovní doba 37,5 hod/týden
  • řádná dovolená nad zákonný nárok (25 dní)
  • dalších 5 dní volna (sick-days) na základě kolektivní smlouvy
  • příspěvek na stravné
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost rekreace v podnikových zařízeních
  • osobní účty FKSP zaměstnanců (využití např. na rekreaci, sport, kulturu)

Proč pracovat u nás:

Benefity:

  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Individuální rozvržení pracovní doby
  • Firemní akce
  • Účast na zahraničních konferencích
  • Notebook
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Zdravotní volno/sickdays

Klíčová slova, znalosti a dovednosti

Sdílejte tuto nabídku

Máte zájem o tuto nabídku?

Dejte nám o sobě vědět a domluvíme se na dalším postupu.

Kontaktujte Povodí Moravy, s.p.

Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami webu Bezpersonalky.com a se zásadami zpracování osobních údajů.

Videoprezentace společnosti

loading...