Obsah inzerátu:

Společnost Metalplast CZ s.r.o. jeden z předních dodavatelů stínící a ventilační techniky na českém trhu hledá posilu do svého týmu na pozici: Výrobní pracovník stínící techniky

Popis pozice:

Náplní práce na této pozici je:

- manuální práce na dílně

- kryty k žaluziím (stříhání, ohýbání)

- ventilační mřížky (řezání systémových profilů a kompletace)

- slunolamy (řezání lamel a kompletace nosných profilů)

- ocelové podkonstrukce (řezání a sváření) - výjimečně

- atypické díly (vrtání, frézování, soustružení)

- doprava materiálu např. do lakoven, na stavbu

- evidence spotřebovaného materiálu

- občasné výjezdy na montáž výrobků vyráběných na dílně, téměř vždy s návratem zpět do HK bez noclehů v místě

Vybraný uchazeč se v průběhu zkušební doby seznámí s dílnou a jejím strojním vybavením, bude seznámen s výrobky a chodem firmy.

Požadujeme:

  • manuální zručnost
  • technické myšlení
  • pečlivý přístup
  • chuť učit se novým věcem
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • zkušenosti s prací v zámečnické/klempířské dílně (nebo podobném oboru)
  • svářečský průkaz výhodou

Nabízíme:

  • práce ve vybavené dílně
  • pracovní oděv dle svého výběru
  • stravenky
  • mzda dohodou dle zkušeností uchazeče
  • pracovní doba 6:30 - 15:00
  • zaškolení zkušeným pracovníkem
  • nástup dohodou
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou (zkušební doba 3 měsíce)
  • bezplatné parkování

Proč pracovat u nás:

Benefity:

  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Sleva na firemní výrobky/služby

Klíčová slova, znalosti a dovednosti

Sdílejte tuto nabídku

Máte zájem o tuto nabídku?

Dejte nám o sobě vědět a domluvíme se na dalším postupu.

Kontaktujte METALPLAST CZ s.r.o.

loading...