Strategický investor vstoupil do Bezpersonálky

Administrátor publikováno 01.02.2021

Strategický investor vstoupil do Bezpersonálky

Zkušený investor Ivan Spálenský vstoupil do společnosti Start.jobs, a.s., vystupující pod obchodní značkou Bezpersonálky, jako strategický investor a ujal se rovněž pozice Finančního ředitele.


Většinový podíl společnosti nadále drží CEO a zakladatel společnosti Richard Kuba.


Bezpersonálky je pracovní portál, jehož hlavní myšlenkou je propojení osob, které hledají zaměstnání s firmami bez účasti dalších stran. Nejde o personální společnost, právě naopak. Portál spojuje uchazeče se zaměstnavatelem bez prostředníků. Cílem je zrychlit a zefektivnit toto propojení. Zároveň chce změnit způsob, jakým funguje proces hledání práce. Pracovní portál Bezpersonálky jako první přišel se službami: Aukce kandidátů, Like klik a Nový kandidát, které zaměstnavatelům zvyšují šance na nalezení vhodného zaměstnance. Zaměstnancům pak dávají možnost najít práci rychleji a ověřit si svoji cenu na pracovním trhu.


„Chceme rychle růst a expandovat. Proto jsme hledali investora, který je stejně přímý a nebojí se náročných, ale vzrušujících výzev,“ říká spoluzakladatel Ondřej Škorpa.


Svůj investorský vstup do Bezpersonálky si pochvaluje i Ivan Spálenský: „V pracovním portálu Bezpersonálky vidím obrovský potenciál. Preferuji investice do kvalitních českých projektů. Celý tým má neskutečný tah na branku, nikdy se nevzdává a jde si za svým cílem.“


S novým investorem za zády se plánuje rychlý růst společnosti. S tím souvisí i navýšení počtu zaměstnanců. Plány na expanzi jsou ambiciózní. V horizontu jednoho roku se chce Bezpersonálky zařadit mezi největší pracovní portály v České republice a na Slovensku. „Nyní máme skvělý tým, se kterým dokážeme velké věci,“ dodává Richard Kuba.

loading...