Popis společnosti:

Jsme Effectix.com, digitální agentura, klíčový Google Partner. Pro naše klienty vytváříme efektivní marketingové strategie a řešení pro jejich růst. Máme jasnou strategii: být společností, která implementuje a přináší světové trendy digitálního marketingu. Jsme členem mezinárodního sdružení agentur CEE Digital Alliance. Účastníme se Google programů Ads Guru, Sales Guru a Export Guru.

Na trhu působíme od roku 2009 a tým 45 specialistů se stará o střední a velké klienty jak v Česku a Slovensku, tak i v dalších 20 zemích. Naší misí je, abychom pomáhali klientům růst. Zakládáme si na férové partnerské spolupráci. Učíme se, abychom posouvali hranice

Čomu veríme

Sme tu od toho, aby sme pomáhali klientom rásť. Zakladáme si na férovej partnerskej spolupráci. Stále sa učíme, aby sme si posúvali vlastné hranice.

Jak to děláme

Tvrdý výkon i podpora brandu. PPC i SEO. Komplexní strategie i rychlá řešení. Čechy i Slovensko. To je Effectix. Jsme tým více než 45 profesionálů. Výrazných individualit. Někdy dost pestrých. Ale jako celek vždy fungujeme na jedničku. Spojuje nás totiž společný cíl, a to vaše prosperita.

Vážime si jeden druhého

Sme partia unikátnych osobností. Občas sa prirodzene naše riešenia líšia. Preto máme jednu zásadu: rešpektovať sa za každej situácie. Vďaka tomu riešime problémy racionálne. A vo finále pre vás odvedieme tú najlepšiu prácu.

Problémy nezamlčiavame, ale riešime

Za každých okolností sa snažíme dostať zo seba to najlepšie. Nie vždy ide ale všetko podľa plánu. Žiadna cesta na vrchol nie je rovná. Preto každý problém riešime ihneď. Nechať niekde niečo nevyriešené? To nie je náš štýl.

Sme spoľahliví a zodpovední

Radi sa pri práci bavíme. Ale niečo za niečo. Každý musí mať všetky svoje povinnosti v poriadku. Klienti nám zverili svoju dôveru. Tú nesmieme sklamať. Týmto sa vždy v práci riadime.

Sme česko-slovenská firma

Sme v Prahe i v Bratislave. Pravidelne sa stretávame. Spoločne pracujeme na česko-slovenských projektoch. Pokrytie oboch trhov je pre nás hračka. Chcete preraziť na slovenskom trhu? Lepšieho partnera nenájdete.

Chceme byť najlepší

Svojimi vysokými ambíciami sme sa nikdy netajili. Neustále na sebe pracujeme. Rastieme. Kam to až dotiahneme? Uvidíme. Ale jedným si buďte istí: vždy pre vás urobíme maximum.

Proč pracovat u nás:

Všichni jsme profesionálové. Každý člen má v týmu pevné místo. Online marketing milujeme. Především mu však rozumíme. Disponujeme rozsáhlými znalostmi i oficiálními certifikáty. A při práci pro vás je neváháme použít!

Budete mít zázemí společnosti, která si zakládá na těchto hodnotách:

 • Vážíme si jeden druhého
 • Problémy nezamlčujeme, ale řešíme
 • Jsme spolehliví a zodpovědní
 • Jsme tu pro naše zákazníky
 • Jediná spolupráce je férová spolupráce
 • Jsme aktivní
 • Myslíme na budoucnost
 • Jsme česko-slovenská firma
 • Chceme být nejlepší!

Máte pocit, že souzníte s našimi hodnotami a mohlo by se Vám u nás líbit?

Potom se budeme těšit na Váš životopis v českém jazyce s aktuální fotografií a motivační dopis, kterým nás přesvědčíte, že právě vy jste tím vhodným kolegou pro naši společnost.

Co vám spolupráce přinese

Lidský přístup

Nejsme roboti. Všichni máme lepší i horší dny. Víme to a počítáme s tím. Naše lidi podržíme. Všichni se ale musíme snažit na 100 %.  

Vzdělávání

Školou to nekončí. Kdo chce uspět v online marketingu, musí se vzdělávat pořád. Kurzy, workshopy, školení, konference, webináře.

Rodinné prostředí

Nemáme v týmu toxické lidi. Fungující kolektiv vždy odvede lepší práci. Nikdo se nebojí se zeptat. Nikdo se nebojí zkritizovat.

Stabilní firma

I přes různé krize rosteme. Máme silného investora v zádech. Desítky dlouhodobých klientů. Průběžně hledáme nové lidi.

Benefity:

 • Občerstvení na pracovišti
 • Zahraniční pracovní cesty
 • Firemní akce
 • Účast na zahraničních konferencích
 • Notebook
 • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
 • Zdravotní volno/sickdays

Sdílejte tuto nabídku

Máte zájem o práci v této společnosti?

Napište tomuto zaměstnavateli, že máte zájem.

Kontaktujte Effectix.com, s.r.o.

Videoprezentace společnosti

Některé pracovní nabídky

loading...