Popis společnosti:

ATLAS consulting spol. s r.o. člen skupiny ATLAS GROUP je ryze českou softwarovou společností, která se již od roku 1992 věnuje vývoji právních a manažerských informačních systémů a aplikací.

Nejvýznamnějším produktem je bezesporu právní informační systém CODEXIS®, který je nejrozšířenějším a nejkomplexnějším právním informačním systémem v České republice. Je zcela jedinečný díky svému zaměření, úplnosti rozsahu, originálnímu způsobu zpracování, pestré řadě funkcí a mnohým dalším užitečným vlastnostem.

Společnost však nabízí i řadu dalších produktů, které svým klientům významně usnadňují jejich práci. Softwary vyvíjené společností ATLAS consulting jsou rozděleny do 2 produktových řad: CODEXIS (právní informační systému) a ECONIX (manažerské informační systémy). Aktuálně máme v nabídce 15 softwarů - všechny jsou postavené na modulárním principu, který nám umožňuje sestavit individuální řešení dle vašich potřeb a požadavků.

Při vývoji i dodávkách produktů stojí v popředí našeho zájmu vždy uživatel, který ocení bezchybný, bezproblémový a intuitivně ovládaný software.

Naše společnost má pobočky v Brně, Ostravě (zde se nachází i sídlo společnosti) a v Praze. Pravidelně hledáme nové kolegy do týmu, kteří se budou podílet na vývoji softwarů, které denně užívají např. Poslanecká sněmovna Parlamentu České republiky, ČEZ, a.s., Komerční banka, a.s., PricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o. a mnozí další. Naši aktuální nabídku pracovních pozic najdete zde: https://www.atlasconsulting.cz/kariera/.

Výhradní obchodní zastoupení naší společnosti zajišťuje společnost ATLAS software a.s. člen skupiny ATLAS GROUP (www.atlas-software.cz

Proč pracovat u nás:

Hledáme a obklopujeme se lidmi, kteří milují programování a vývoj. Jsou zapálení pro nové technologie a hlavně umí programovat tak, aby se za svůj kód později nestyděli. Rozumíme individualitám, ale zároveň hledáme jedince dostatečně vyzrálé na to, aby si uvědomili, že v solidním týmu toho dokážou ještě více. 

Dokážeš si představit, že bys k nám zapadl/a?

Napiš, zavolej! 

Těšíme se. 

Benefity:

  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Rozjezd zcela nového projektu
  • Firemní akce
  • Účast na zahraničních konferencích
  • Notebook
  • Bonusy/prémie
  • Zdravotní volno/sickdays

Sdílejte tuto nabídku

Máte zájem o práci v této společnosti?

Napište tomuto zaměstnavateli, že máte zájem.

Kontaktujte Atlas Group s.r.o.

Videoprezentace společnosti

Některé pracovní nabídky

loading...