Popis společnosti:

O společnosti Comdata


Comdata je významný globální poskytovatel služeb v oblasti komunikace se zákazníky a řízení procesů. Pomáháme klientům maximalizovat jejich zákaznickou hodnotu. Kombinujeme mezinárodní zkušenosti se silnými lokálními znalostmi a naše týmy s více než 50 000 vášnivými zaměstnanci pracují ve 30 jazycích na 4 kontinentech a ve 22 zemích.


Nabízíme celou řadu služeb, od outsourcingu komunikace se zákazníky až po konzultace ohledně Customer Experience (zákaznické zkušenosti) to vše díky našim lidem, procesům a technologiím. Společnost Comdata se sídlem v Miláně měla v roce 2018 podíl celosvětové tržby ve výši přibližně 1 milionu eur, a to ve spolupráci s více než 670 klienty, včetně některých největších jmen v oblasti telekomunikací, energetiky, bankovnictví, průmyslu, maloobchodu a elektronického obchodu.

Proč pracovat u nás:

Díky telefonu jsme ve spojení s našimi klienty, obyčejnými lidmi jako jsme my. Snažíme se jim pomáhat a hledat společně nejlepší řešení. I uvnitř firmy si podáváme pomocnou ruku, když je potřeba - mladší umí poradit starším, zkušení zaměstnanci nováčkům a šéfové naslouchají podřízeným. Jestli se vydáš naší cestou, nebudeš v tom sám.


Neřešíme, jestli vám je 18 nebo 60 let. Práce u nás není o věku, ale o komunikaci. Na praxi také nebazírujeme, všechno vám ukážeme, zaškolíme a pomůžeme v začátcích.

Benefity:

  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Práce převážně z domova
  • Firemní školka
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Notebook
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Zdravotní volno/sickdays

Sdílejte tuto nabídku

Máte zájem o práci v této společnosti?

Napište tomuto zaměstnavateli, že máte zájem.

Kontaktujte Comdata Czech a.s.

Videoprezentace společnosti

Některé pracovní nabídky

loading...