Popis společnosti:

UNIQA pojišťovna se etablovala na českém pojistném trhu v roce 1993, původně pod jménem Česko-rakouská pojišťovna. Pod koncernovou značkou UNIQA vystupuje od roku 2001. Je to univerzální pojišťovna s produkty životního i neživotního pojištění pro retailové i firemní klienty.

Celou dosavadní historii figuruje UNIQA mezi nejsilnějšími českými pojišťovacími domy. Aktuálně má ve svém kmeni na milion pojistných smluv a každoroční pojistné se blíží 8 miliardám korun. V současné době probíhá proces integrace s pojišťovnami AXA. Na českém a slovenském trhu bude mít UNIQA po sloučení na 3 miliony zákazníků. Patří jí pátá příčka mezi pojišťovnami v Čechách i na Slovensku.

UNIQA pojišťovna je součástí evropského koncernu UNIQA Insurance Group se sídlem ve Vídni. Brand UNIQA lze potkat celkem v osmnácti zemích na našem kontinentu. Servis pro 15 milionu klientů zajišťuje na 25.000 zaměstnanců. Celkové pojistné UNIQA v Evropě činí asi 7 miliard EUR

Proč pracovat u nás:

UNIQA pojišťovna je stabilní součástí českého pojistného trhu od roku 1993. Celou dobu patříme k deseti nejsilnějším hráčům.

Naším cílem je dlouhodobé rentabilní působení, nikoli krátkodobé úspěchy a rychlý zisk. Naším posláním je všestranná a pokud možno celoživotní péče o naše zákazníky na základě vzájemné důvěry. Nejsme jejich mentorem a nikoho nesoudíme. Naším úkolem je vytvářet pro klienty spolehlivé zázemí s pochopením pro jejich potřeby a priority, aby se mohli soustředit na to, co považují v životě za důležité.

Benefity:

  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Notebook
  • Bonusy/prémie
  • Dovolená 5 týdnů

Sdílejte tuto nabídku

Máte zájem o práci v této společnosti?

Napište tomuto zaměstnavateli, že máte zájem.

Kontaktujte UNIQA pojišťovna, a.s.

Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami webu Bezpersonalky.com a se zásadami zpracování osobních údajů.

Videoprezentace společnosti

Některé pracovní nabídky

loading...