Popis společnosti:

Jsme významnou obchodní firmou s hlavním zaměřením na prodej materiálů pro výrobu nábytku, vybavování interiérů a realizaci staveb. V současné době provozujeme deset obchodních center – jmenovitě: Bystřice nad Pernštejnem, České Budějovice, Humpolec, Prostějov, Strakonice, Šlapanice, Tábor, Třebíč, Zlín a Žďár nad Sázavou. Prostřednictvím těchto obchodních center deklarujeme nadčasovou formu prodeje, doplněnou o podpůrné služby pro výrobce nábytku a stavebníky. Například doprava zboží k zákazníkům na pravidelných rozvozových trasách je významnou součástí naší nabídky služeb. Naším zájmem je pomáhat zákazníkům při zlepšování prodeje jejich výrobků koncovému spotřebiteli.

Proč pracovat u nás:

Věříme tomu, že jen díky dlouhodobé spolupráci a dobrým vztahům dokážeme posunovat společnost každým dnem k lepším výsledkům.  Proto jsou u nás zaměstnanci vždy na prvním místě. Naším cílem je budovat stabilní a zkušený tým kolegů, což se neobejde bez systematického vzdělávání zaměstnanců a každodenního věnování se pozornosti jejich požadavkům, potřebám a potenciálu. I přes velikost společnosti stále fungujeme na rodinné bázi a své zaměstnance máme rádi. 

Pokud se chcete stát naší součástí, stačí napsat na email personalni@kili.cz a rádi se s Vámi domluvíme na osobní schůzce. 

Benefity:

  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Možnost si napracovat hodiny
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Zdravotní volno/sickdays

Sdílejte tuto nabídku

Máte zájem o práci v této společnosti?

Napište tomuto zaměstnavateli, že máte zájem.

Kontaktujte Kili, s.r.o.

Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami webu Bezpersonalky.com a se zásadami zpracování osobních údajů.

Videoprezentace společnosti

Některé pracovní nabídky

loading...