Popis společnosti:

Lidé, kteří myslí dopředu

Jako výrobce zemědělských strojů s mezinárodní působností zaměstnává společnost Pöttinger více než 1400 lidí ve třech výrobních závodech v Evropě a na mnoha prodejních místech v zemích po celém světě. Naši zaměstnanci významně přispívají k úspěchu naší firmy. Neustále proto hledáme zajímavé osobnosti, které obohatí náš tým.

Zemědělství má silné kořeny a potřebuje lidi, kteří myslí dopředu.

Chcete s námi čelit výzvám budoucnosti a stát se součástí silného týmu? Zveme Vás, abyste se na následujících stránkách dozvěděli více o firmě Pöttinger jako zaměstnavateli a ucházeli se u nás o práci.

Proč pracovat u nás:

Úspěšný nástup

Nástup do naší firmy Vám usnadní náš zaškolovací systém, přehledná dokumentace ve formě vstupní mapy pro nové zaměstnance a vstupní školení, kterému budete rozumět.

Celopodniková podpora zdraví

Zdraví našich pracovníků podporujeme prostřednictvím široké škály akcí. Naši zaměstnanci mají moderně vybavená a ergonomická pracoviště.

Další vzdělávání a rozšiřování kvalifikace

Nabízíme mnoho interních i externích možností se dále vzdělávat. Pöttinger Akademie nabízí v celém koncernu každoročně více než 100 školení.

Naši zaměstnanci mají v rámci firmy mnoho příležitostí pro další rozvoj. V naší firmě se postupem času můžete stát opravdovým specialistou ve svém oboru, případně převzít vedoucí roli v rámci projektů nebo oddělení.

Pracovní prostředí

Jako rodinný podnik klademe velký důraz na příjemnou pracovní atmosféru.

Otevřená komunikace, nehierarchické jednání a udržování osobních vztahů. Každý den se setkáváme u společného jídla v kantýně. Kromě toho pravidelně zveme naše zaměstnance na celofiremní akce.

Benefity:

  • Závodní stravování
  • Příspěvek na vzdělání
  • Dovolená 5 týdnů

Sdílejte tuto nabídku

Máte zájem o práci v této společnosti?

Napište tomuto zaměstnavateli, že máte zájem.

Kontaktujte A. Pöttinger, spol. s r.o.

Některé pracovní nabídky

loading...