Popis společnosti:

Historie společnosti TESCO SW a.s. sahá až do roku 1991, kdy byla založena společnost TESCO, spol. s r.o., společnost softwarových a obchodních služeb.

Posláním společnosti TESCO SW a.s. je poskytování přidané hodnoty zákazníkům formou specializovaných IT řešení s velkou mírou věcného know-how a garancí vysokého standardu kvality s nízkými náklady. To vše za využití oboustranně výhodné spolupráce s partnery a za důsledného uplatňování Integrovaného systému řízení dle norem ISO 9001, ISO 10006, ISO 14001, ISO 20000 a ISO 27001.

TESCO SW a.s. v současné době zaměstnává přes 268 zkušených odborníků nejrůznějších profesí, kteří zajišťují vývoj, implementaci, rozvoj a podporu vlastních i partnerských řešení.

TESCO SW a.s. je investorem stavby BEA campusu Olomouc – unikátního prostředí, jehož hlavním cílem je podpora malých a středních podniků v regionu se zaměřením na rozvoj byznys inovací.

TESCO SW a.s. je společensky odpovědná firma. Podporuje vybrané projekty, které mají vazbu na olomoucký region a na oblast vzdělávání i osobnostního rozvoje.

Proč pracovat u nás:

Společnost TESCO SW a.s., je jedna z nejvýznamnějších firem působících v oblasti informačních technologií v České republice. Vyvíjí a dodává širokou paletu softwarových řešení pro nejrůznější oblasti a široké spektrum zákazníků.

Nabízíme práci na zajímavých projektech, a to v moderním zázemí BEA centra Olomouc se skvělou dopravní dostupností, s bezbariérovým přístupem a vlastním parkovištěm.

Zaměstnancům poskytujeme certifikované vzdělávání v oboru, odborná školení či lekce angličtiny, ale také workshopy na zvládání soft skills.

Podporujeme studium při zaměstnání a zároveň poskytujeme brigády studentům pro získání potřebné praxe. Uplatnění u nás nachází často i absolventi.

Podporujeme sportovní aktivity zaměstnanců, a to jak po finanční stránce, tak po stránce organizační. V této chvíli organizujeme možnost vyžití v následujících sportovních aktivitách: malá kopaná, stolní fotbálek, cyklistika, dračí lodě, badminton, sportovní střelba či ranní rozcvička.

Poskytujeme finanční příspěvky na vstupy do fitcentra, na masáže, na svatbu, na narození dítěte apod.

Naši zaměstnanci mohou využívat klubovou relaxační místnost, kde si mohou zahrát kulečník, stolní tenis, stolní fotbálek nebo třeba jen šachy, protáhnout se, zacvičit a zrelaxovat.

Organizujeme teambuildingové akce pro naše zaměstnance. Dále také organizujeme akce pro rodinné příslušníky, jako je například Dětský den nebo Mikuláš.

Zaměstnanci mají pružnou pracovní dobu s možností práce na HOMEOFFICE, k dispozici dva druhy stravenek s možností stravování v sídle firmy i v okolních zařízeních, a k tomu 5 týdnů dovolené a zvýhodněné volání pro zaměstnance a rodinné příslušníky.

A to jsme určitě na něco zapomněli…

Benefity:

  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Notebook
  • Bonusy/prémie
  • Firemní rekreační zařízení

Sdílejte tuto nabídku

Máte zájem o práci v této společnosti?

Napište tomuto zaměstnavateli, že máte zájem.

Kontaktujte TESCO SW a.s.

Videoprezentace společnosti

Některé pracovní nabídky

loading...