Popis společnosti:

Jsme ryze česká společnost, v jejímž čele stojí český management s mnohaletými zkušenostmi v oblasti financí a obchodu. Poskytujeme hotovostní i bezhotovostní půjčky, vždy férově a transparentně. Férovost a transparentnost jsou hodnoty, které bez výjimky ctíme, a totéž očekáváme od našich partnerů a klientů. Umíme naslouchat. Jsme otevření a flexibilní. Pozorně vnímáme a reagujeme na potřeby našich zaměstnanců a obchodních zástupců, stejně jako na potřeby našich klientů. Naší největší devizou je silné finanční zázemí a hustá síť zkušených obchodních zástupců. Naším hlavním posláním je být „férovým“ hráčem na českém nebankovním trhu. Naší vizí je stát se leaderem v poskytování nebankovních půjček. 

Proč pracovat u nás:

Zázemí stabilní velké nebankovní společnosti jako je Fair Credit Czech s.r.o.  vytváří klidné prostředí tolik potřebné pro zodpovědnou práci ve finančním sektoru. V čele stojí český management s mnohaletými zkušenosti v oblasti financí a obchodu, který má ambici dovést společnost na pozici leadera na trhu v poskytování nebankovních půjček. Férový přístup je klíčovým krédem nejen ve vztahu ke klientům, ale také k zaměstnancům.

Hledáte práci, ve které se konečně najdete? Podívejte se na kariérní příležitosti u společnosti Fair Credit. Pokud jste zodpovědní a nebojíte se nových výzev, čeká na vás nadstandardní finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity a možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu.

Benefity:

  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Mobilní telefon
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Zdravotní volno/sickdays

Sdílejte tuto nabídku

Máte zájem o práci v této společnosti?

Napište tomuto zaměstnavateli, že máte zájem.

Kontaktujte Fair Credit Czech s.r.o.

Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami webu Bezpersonalky.com a se zásadami zpracování osobních údajů.

Videoprezentace společnosti

Některé pracovní nabídky

loading...