Popis společnosti:

Společnost LogEx Logistics s.r.o. se řadí mezi profesionály v oblasti dopravy a spedice. Služby nabízí na poli silniční přepravy, která dlouhodobě patří mezi odvětví s nejvyšším objemem přepravených zásilek, a zajišťuje také leteckou a námořní přepravu, expresní přepravu zásilek, skladovou logistiku.

Odborníci ve společnosti LogEx Logistics s.r.o. sledují vývoj a moderní trendy v dopravě a spedici a snaží se na ně pružně reagovat, stejně jako na přání svých klientů, kteří jsou pro společnost jasnou prioritou.

Proč pracovat u nás:

Know-how společnosti je vystaveno na dlouhodobých zkušenostech profesionálů, kteří ve společnosti pracují, ale také na odborných znalostech.

Klientům jsou k dispozici nejen odborně proškolení dispečeři, jejichž úkolem je navrhnout nejefektivnější řešení přepravy, ale také flexibilní a ochotní řidiči, jejichž úkolem je prezentovat dobré jméno společnosti LogEx Logistics s.r.o. i dobré jméno klienta.

Vize:

Naším cílem je být uznávaným, komplexním a flexibilním dopravcem, logistou na poli středoevropského rozměru.

Mise:

Nabídnout zákazníkům dopravní a logistické služby s přidanou hodnotou garance, jistoty , kvality a dobré ceny, poskytovaného servisu s ohledem na osobní přístup a serióznost. Jen v takovém smyslu můžeme být spolehlivější a lepší než ostatní.

Hodnoty:

Lidé

Přístup

Evoluce

Benefity:

  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Firemní akce
  • Notebook
  • Bonusy/prémie
  • Dovolená 5 týdnů

Sdílejte tuto nabídku

Máte zájem o práci v této společnosti?

Napište tomuto zaměstnavateli, že máte zájem.

Kontaktujte LogEx logistics s.r.o.

Některé pracovní nabídky

loading...