Popis společnosti:

Skupina B. Braun je součástí celosvětového koncernu B. Braun – předního výrobce zdravotnických prostředků a technologií. V České a Slovenské republice působí skupina B. Braun od roku 1993 a skládá se z B. Braun Medical, špičkového dodavatele zdravotnických materiálů a služeb a B. Braun Avitum, kvalitního poskytovatele dialyzační péče. Skupina B. Braun dosáhla v roce 2017 obratu 3,4 miliard korun a zaměstnává téměř 900 lidí.

Našim obchodním partnerům i pacientům nabízíme nejen produkty, ale také řadu servisních, poradenských a dalších služeb. Každá naše služba odráží hluboké porozumění potřebám společnosti i rozsáhlé odborné znalosti a dovednosti našich zaměstnanců. Ve spolupráci s našimi zákazníky a partnery pracujeme na vývoji těch nejlepších řešení pro pacienty. Jsme hrdí, že můžeme přispívat k lékařskému pokroku, a také chránit a zlepšovat zdraví lidí po celém světě. 

Proč pracovat u nás:

Hledáme talenty napříč obory, ale se společným zápalem pro práci, která má smysl: chránit a zlepšovat zdraví lidí. Podílet se na ní znamená čelit novým výzvám, stejně jako umět rozpoznávat příležitosti.

Co stojí za naším úspěchem? Inovativní přístup, konstruktivní dialog s klienty a partnery, ale zejména skvělí lidé, kteří díky své vášni vdechují život každodenním úkolům, hledají nová řešení a neustále pracují na jejich zlepšování.

Chcete sdílet naše nadšení? Přidejte se k nám! 

Benefity:

  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělání
  • Notebook
  • Bonusy/prémie
  • Nadstandardní lékařská péče

Sdílejte tuto nabídku

Máte zájem o práci v této společnosti?

Napište tomuto zaměstnavateli, že máte zájem.

Kontaktujte B. Braun Medical s.r.o.

Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami webu Bezpersonalky.com a se zásadami zpracování osobních údajů.

Videoprezentace společnosti

Některé pracovní nabídky

loading...