Proč jsme založili Bezpersonálky

Za pracovním portálem Bezpersonálky stojí Richard Kuba jako zakladatel společnosti. Myšlenka na projekt vznikla v polovině roku 2018 a po dva roky byla rozvíjena s cílem vše spustit v listopadu roku 2020.


Hlavní myšlenkou Bezpersonálky je propojení osob, které hledají zaměstnání s firmami bez účasti dalších stran. Proto u nás nenajdete personální společnosti a agentury. Naším cílem je zrychlit a zefektivnit propojení mezi kandidátem a potenciálním zaměstnavatelem a zároveň změnit způsob, jakým funguje proces hledání práce. Celkově tak udělat malou revoluci v náboru zaměstnanců i díky službám, které nejsou ve světě doposud využívány. Ano, jsme hrdí na to, že jsme první, kdo přišel se službami Aukce kandidátů a Like klik, které nám a přímo zaměstnavatelům ukazují aktuální možnosti uplatnění konkrétního člověka na pracovním trhu.


Díky Aukci kandidátů si každý, kdo hledá novou práci může ověřit svoji cenu na trhu a zájem o své služby.

Like klik dává kandidátovi možnost vybrat si, které společnosti (jež o něj projevily zájem) se mu líbí a chtěl by se s nimi spojit.


Naší prioritou je poskytnout kandidátům nástroj na vyhledávání práce formou, která tu ještě nebyla a stejný nástroj poskytnout i pro firemní zákazníky.


Už nehledejte práci, práce si najde Vás.


Do 30. 4. 2021 od nás jako společnost obdržíte exkluzivně každý měsíc k 1. dni v měsíci balíček služeb zdarma! Balíček obsahuje: 10 inzerátu, 50 životopisů, 25 like kliků a 10 aukcí kandidátů. Taktéž můžete do svého firemního profilu nahrát video prezentace vaší společnosti, které se následně objeví i ve Vaší inzerci. A rovněž můžete nahrát video inzerci ke všem svých jednotlivým pracovním pozicím. Využijte tuto skvělou příležitost a užívejte si naše služby.

1

Nabídka práce

Vyberte si mezi nabídkami tu pravou pro Vás

2

Nový kandidát

Dáme firmám IHNED vědět, že jste k dispozici

3

Aukce kandidátů

Ověřte si svoji cenu a zájem

o Vaše služby

4

Like kliky

Nechte se oslovovat pracovními nabídkami

Píšeme rady a tipy

Pravidelně píšeme články a tipy, abychom uchazečům o práci pomohli najít odpovídající zaměstnání.

Nejnovější články

Přečtete si naše články a novinky, které chystáme.

loading...