Inzerát v PDF verzi

Otevřete si nebo vytiskněte tento inzerát v PDF verzi.

Vezměte příležitost do vlastních rukou a začněte pracovat v největší pojišťovně v České republice, která udává trendy na trhu. Pro posílení týmu obchodních poradců na Přerovsku hledáme kolegu či kolegyni, kteří se budou věnovat rozšiřování klientské báze z řad firem.

Popis pozice:

Co je náplní obchodního poradce?

  • Péče o svěřené portfolio firemních klientů
  • Aktivní komunikace s klienty, účast na obchodních jednáních a příprava optimálního návrhu dle potřeb klienta
  • Být partnerem v diskuzi s klientem, poskytovat komplexní a poradenské služby v oblasti pojištění a dalších produktů či služeb
  • Budování dlouhodobého vztahu s klientem
  • Sledování podnikatelského prostředí a konkurence

Požadujeme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • Proklientský přístup, dodržení svého slova
  • Schopnost jednání se zaměřením na dosažení cíle
  • Obchodního ducha a zdravé sebevědomí
  • Chuť se dále rozvíjet a odborně růst
  • Řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:

  • Výdělek, jehož výši můžete přímo ovlivnit
  • Samostatnou a flexibilní práci, jejíž výsledky ovlivňují úspěch celé společnosti
  • Přátelskou atmosféru, bezva tým kolegů a fajn šéfovou
  • Pracovní místo ve vybavené kanceláři v Přerově
  • Propracovaný systém zaškolení a dalšího vzdělávání
  • Podporu od kolegů v začátcích
  • Zázemí stabilní a silné společnosti – lídra na trhu.

Benefity:

  • Individuální rozvržení pracovní doby
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Bonusy/prémie

Kontaktujte Hana Chmelařová

Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami webu Bezpersonalky.com a se zásadami zpracování osobních údajů.