Nejčastější dotazy

Co naše uživatele nejčastěji zajímá

Bezpersonálky je pracovní portál, jehož cílem je propojit společnosti, které hledají zaměstnance napřímo s uchazeči o zaměstnání, bez spolupráce s personálními agenturami. Společnostem tak pomáháme ušetřit nemalé finanční náklady.


Podle našich zkušeností se na trhu práce bohužel nachází značný počet nezkušených recruiterů, kteří kazí pověst celého odvětví. Někteří pracovníci v oblasti IT, financí, marketingu, středního a vysokého managementu jsou pak na denní bázi oslovováni s nabídkami pozic, které často neodpovídají jejich zaměření, znalostem či zkušenostem. Časté je také zatajování základních informací o potenciálním zaměstnavateli, kdy je oslovený kandidát nucen absolvovat setkání, na kterém se dozví, že o nabídku personální agentury nemá zájem (nelíbí se mu nabízená společnost, platové podmínky apod.). Propojením společností napřímo s uchazečem tyto nepříjemné zážitky zredukujeme na minimum.


Popis služeb

Služby Bezpersonálky můžeme dle zaměření rozdělit na ty pro společnosti a kandidáty.


Služby pro společnosti:

a) Registrace společnosti

b) Inzerce (topování inzerce)

c) Zobrazení životopisů - CV

d) Aukce kandidátů

e) Like klik

f) Nový kandidát

g) Reklama

h) Členství


Služby pro kandidáty:

a) Registrace

b) Inzerce pracovních nabídek

c) Účast v Aukci kandidátů

d) Tlačítko Like – přímé propojení se společností


Služby pro společnosti

Vystavení pracovní nabídky - Inzerát

Společnosti mohou standardně vystavit pracovní nabídku, kde bude jasně uvedeno, o jakou společnost a pozici se jedná, a také rozpětí nabízené odměny.


Standardní cena inzerátu je 2 900,- Kč


Detaily inzerátu:

Inzerát je aktivní po dobu 30 dnů

Kategorické a geografické nastavení - bez omezení

Topování inzerátu – umístění mezi TOP 10 nebo TOP 3 nabídkami na určité odvětví 

Prodloužení inzerátu

Úpravy inzerátu – bude možné měnit text těla inzerátu (NE jeho název!) 

Zneviditelnění inzerátu

Archiv

Topování nabídky


Ceník topování

      cena  cena cena

TOP 10 (hlavní strana) 1 týden 2 týdny 4 týdny

pozice 1   10 000,00 Kč 18 000,00 Kč 32 000,00 Kč 

pozice 2   9 500,00 Kč 17 000,00 Kč 30 000,00 Kč 

pozice 3    9 000,00 Kč 16 000,00 Kč 28 000,00 Kč 

pozice 4    8 500,00 Kč 15 000,00 Kč 26 000,00 Kč 

pozice 5    8 000,00 Kč 14 000,00 Kč 24 000,00 Kč 

pozice 6    7 500,00 Kč 13 000,00 Kč 22 000,00 Kč 

pozice 7    7 000,00 Kč 12 000,00 Kč 20 000,00 Kč 

pozice 8    6 500,00 Kč 11 000,00 Kč 18 000,00 Kč 

pozice 9    6 000,00 Kč 10 000,00 Kč 16 000,00 Kč 

pozice 10    5 500,00 Kč 9 000,00 Kč 14 000,00 Kč 


Topování dle klíčového slova

Cena topování   cena cena    cena

1 pozice + 1 odvětví 1 týden 2 týdny 4 týdny

3 místo       2 990,00 Kč 3 980,00 Kč 5 960,00 Kč Reklama


Společnost bude mít možnost zakoupit si reklamu formou banneru, který se může zobrazovat na několika místech na webu. Cena bude stanovená podle počtu dnů (7, 14 a 30) a bude se také odvíjet od toho, na jakém místě na webu se banner bude zobrazovat. Další možnost je zakoupit si sponzorství Aukce kandidátů, kde bude vložena reklama společnosti do těla aukce (7, 14 a 30 dnů).


Ceník


VIDEO

Skrytá reklama v rámci videa

V rámci našich propagačních videí je možné zakomponovat reklamu Vaší společnosti, ať již formou product placementu, případně loga společnosti nebo záběrů z Vašich kanceláří, jiného pracovního prostředí (sklady) apod.

Cena - na vyžádání


Video prezentace společnosti

Prezentace Vaší společnosti, kolektivu a pracovního prostředí

Cena - na vyžádání


Video inzerát

Prezentace Vaší společnosti, inzerátu a pracovního místa

Cena - na vyžádání


Video je možné objednávat na záložce Obchod, případně na emailu: video@bezpersonalky.com


Zobrazení životopisů


Po vyčerpání volných životopisů je možné si zaplatit balíček, který bude obsahovat dodatečný počet životopisů, které bude možné otevřít. Životopisy budou zobrazeny jako slepé (bez kontaktních informací a posledního zaměstnání, ve kterém uchazeč pracoval), a toto zobrazení bude sloužit pouze pro přehled základních informací o uchazeči.


Aukce kandidátů


Každá společnost se bude moci zúčastnit Aukce kandidátů, ve které bude nabízet maximální měsíční výplatu (odměnu, případně MD rate), kterou bude ochotna kandidátovi nabídnout. Aukce kandidátů je jednou z hlavních konkurenčních výhod oproti ostatním pracovním portálům. Smyslem aukce je na jedné straně zvýhodnit vítěznou společnost k přístupu ke kandidátovi, na straně druhé si kandidát ověří reálný zájem o své služby a svou cenu na pracovním trhu. Podmínkou pro zařazení kandidáta do aukce je kompletně vyplněný profil a souhlas se zařazením do aukce.


Aukce budou končit 72 hodin od spuštění a za předpokladu, že nikdo další již nepřihodí v následující minutě od konce termínu aukce, resp. posledního příhozu.


Hlavní přínosy, které z aukce plynou:

Vítěz aukce získává exkluzivní 5denní přístup ke kandidátovi (včetně kontaktních údajů), které ostatní společnosti neuvidí. Kandidát uvidí po skončení 5denní lhůty seznam veškerých firem, které se aukce zúčastnily.

Každá firma bude mít možnost automatického příhozu a nastavení maximálního příhozu, jež je ochotna za kandidáta nabídnout (při příhozu jiného zájemce a překročení stanoveného limitu klienta obdrží firma email s možností se přihlásit online a navýšit limit).


Kandidát se bude moci opět přihlásit do nové aukce za 30 dní od skončení poslední.


Při nové registraci kandidáta se zájmem o aukci obdrží společnosti (které by mohly mít na základě vyplněných parametrů o kandidáta zájem) email o tom, že bude daný kandidát v aukci včetně jeho slepého životopisu.


Like klik


Like klik bude sloužit k přímému propojení společností s kandidátem. Pokud se společnosti bude líbit daný profil, může pomocí Like kliku vyjádřit svůj zájem se s kandidátem spojit. Kandidát následně obdrží email, že o něj daná společnost projevila zájem. Kandidát má 2 pracovní dny na rozmyšlenou. Pokud neodpoví, přijde mu následně třetí den email se žádostí o rozhodnutí. Pokud kandidát nezareaguje v průběhu třetího dne, bude to bráno jako nezájem ze strany kandidáta.


Po rozkliknutí společnosti uvidí kandidát kartu dané společnosti, veškeré informace a seznam nabízených pozic. Po potvrzení kandidátova zájmu nasdílí následně Bezpersonálky kontaktní informace oběma stranám, které se tak mohou spojit (v budoucnu se zpřístupní chat, v rámci, kterého spolu mohou obě strany komunikovat pomocí této platformy).


Nový kandidát


Tato služba umožňuje společnostem obdržet mezi prvními email o tom, že se k nám zaregistroval nový uchazeč, který by mohl splňovat kritéria definovaná společností v rámci aktuálně nabízené pozice. Společnost obdrží email se seznamem nových registrací a bude moci nahlédnout na slepý profil. Případně urychlit výběrový proces tlačítkem Like klik nebo odkrytím životopisu.


Výhody:

Možnost být mezi prvními, kdo kandidáta osloví

Informace o kandidátovi k dispozici ihned po jeho registraci

Služba je bezplatná a lze si ji nastavit v menu Kandidáti pod názvem „Nový kandidát“.


Služby pro uchazeče

Vyplnění profilu

Hledání v pracovních nabídkách společností dle pozice a oblasti

Rozesílání slepého CV relevantním firmám s potenciálním zájmem o jeho služby („Nový kandidát“)

Účast v aukci – výhoda – ověření reálného zájmu firem a představa ohledně ceny na trhu

Like klik – přímé propojení se společností

Pracovní portál Bezpersonálky spojuje kandidáty se společnostmi tak, aby se mohli domluvit na spolupráci napřímo - bez prostředníka, tedy bez personálky. Firma ušetří nemalé finanční prostředky a uchazeč není znevýhodněný náklady za zprostředkování třetí stranou oproti kandidátům, kteří se dostali na pohovor přes personální agenturu.


Portál Bezpersonálky přináší nové možnosti, jak se spojit s relevantními kandidáty - služby Like klik, Aukce kandidátů a Nový uchazeč. Základní balík služeb je navíc ZDARMA.


Jak již název napovídá, na našem portále nenajdete nabídky pracovních agentur, které zpravidla plní první stránky jiných podobných webů. Díky tomu tak bude Váš nabídka více viditelná. Navíc přicházíme s novými službami, jako je Aukce kandidátů, Like klik a Nový uchazeč.


Na firemní kartě si klikněte na Objednávky, kde si po kliknutí na tlačítko Přikoupit služby můžete dokoupit další služby dle svých potřeb.

Následně se dostanete do obchodu produktů, kde si zvolíte balíčky služeb, které byste chtěli využívat.

Následně zvolíte počet, případně políčkem zpět dokoupíte další možné balíčky nebo kliknete na balíčky, které se Vám zobrazí pod Vaší objednávkou.

Po potvrzení Objednávky v políčku pokračovat se Vám zobrazí fakturační údaje - zde prosíme o kontrolu.

Odsouhlasíte obchodní podmínky a dáte pokračovat.

Následně Vám systém ukáže rekapitulaci objednávky.

Po kontrole a zvolení platební metody a odsouhlasení políčkem Pokračovat Vám systém odešle fakturu na Váš email.

Po zaplacení a obdržení platby systém uvolní zakoupené balíčky.

Klikněte vpravo nahoře na Přihlášení (případně ve spodní části hlavní stránky na Registrace firmy) a následně na Zaregistrujte se prosím. Zde prosím vyplňte základní informace o Vaší společnosti. Je nutné také zaškrtnou pole se souhlasem se zpracováním osobních údajů a obchodními podmínkami. Následně obdržíte email s odkazem, který potvrdíte.

Následně, po vložení přihlašovacích údajů jste u nás.

Dále prosíme o vyplnění obecných údajů, vložení fotografie (loga), přílohy, specifikace benefitů a odkazy na sociální sítě.

Proč vypisovat vše i včetně benefitů? Po vytvoření pracovní nabídky se veškeré informace z Vašeho profilu přepíšou do inzerátu. Vy už pak jen případně upravíte obsah inzerátu.


V sekci inzerce klikněte na novou inzerci a vypiště volná políčka: Obecné údaje, Textové informace, Mzdové informace, Benefity. Zvolte také Kontaktní osobu. Pak už jen potvrdíte zveřejnění.

Inzerát je platný 30 dní od zveřejnění.

Inzerát je také možné editovat (vše kromě názvu).

Cena inzerátu je 2 900,-Kč s DPH (v případě, že již nemáte volné inzeráty v rámci Vašeho balíčku).

K dispozici je také funkce topování Vašich inzerátů, kterou naleznete v sekci Inzerce.

Vaši společnost je možné zviditelnit prostřednictvím reklamních bannerů, a to na vícero místech našeho webu.

Pro firmy jsme připravili balíčky bannerů, které se nacházejí na stránkách Bezpersonálky.


Také je možné využít bannery jako sponzor aukcí.

Dále nabízíme reklamní prostor ve videích, které natáčíme pro propagaci našich služeb, nebo je možné využít video na propagaci Vaší značky, zviditelnit Vaše logo či obecně Vaši společnost.


Poslední možností je objednat si natáčení prezentačního videa o Vaší společnosti.


Rozměry bannerů na stránce Bezpersonálky: 


300 x 250px - postranní panely ve vyhledávání, detail inzerce, sponzor aukce

300 x 300px - postranní panely ve vyhledávání, detail inzerce, sponzor aukce

728 x 90px - vodorovný výpis aukcí, inzerce, propsání mezi reálné inzeráty.

200 x 150px - logo na hlavní stránceVaše společnost může být kromě standardní bannerové reklamy propagována prostřednictvím videa, a to několika způsoby.

Skrytá reklama

Skrytá reklama umožňuje propagaci Vaší společnosti v rámci našich propagačních videí. V těchto videích se tak může zobrazit Vaše logo, produkt, případně pracovní prostředí, kanceláře a další poznávací prvky.

Cena - na vyžádání


Video reklama

Vaše propagační video je možné podpořit přes naši službu na našich sociálních sítích, především na Facebooku a Youtube.

Cena - na vyžádání


Video prezentace společnosti

Rádi pro Vás vytvoříme propagační video na míru, kde budeme prezentovat Vaši společnost, prostředí, firemní kulturu a Vaše zaměstnance

Cena - na vyžádání

Video inzerát

Prezentace Vaší společnosti, inzerátu a pracovního místa

Cena - na vyžádání


Video je možné objednat v sekci Obchod, případně na emailu video@bezpersonalky.com 


Procházejte životopisy aktuálně volných kandidátů dle předem stanovených kritérií.

Cena za otevření životopisu je stanovena na 100,- Kč s DPH.

V sekci Kandidáti klikněte na tlačítko Životopisy.

Po vyčerpání volných životopisů je možné si zaplatit balíček, který bude obsahovat určitý počet životopisů, jež bude možné otevřít.

Standardně se životopisy zobrazují jako slepé (bez kontaktních informací a posledního zaměstnání, ve kterém kandidát pracoval nebo pracuje).Aukce kandidátů je jedna z hlavních přidaných hodnot našeho portálu. Smyslem aukce je na jedné straně zvýhodnit vítěznou společnost k přístupu ke kandidátovi, na straně druhé si uchazeč ověří reálnou poptávku po jeho službách a svou cenu na trhu.

Aukce kandidátů se může zúčastnit každá společnost. V rámci dané aukce bude nabízet maximální měsíční výplatu (odměnu, případně MD rate), kterou bude ochotna kandidátovi nabídnout.

Podmínkou pro zařazení kandidáta do aukce je kompletně vyplněný profil a souhlas se zařazením do aukce. Aukce budou probíhat každý den a budou končit v přesně stanovený čas za předpokladu, že nikdo již nepřihodí v následující minutě od konce termínu aukce, resp. posledního příhozu.

Hlavní přínosy plynoucí z aukce:

a) Vítěz aukce získává exkluzivní 5denní přístup ke kandidátovi (včetně kontaktních údajů), které ostatní společnosti neuvidí

b) Kandidát uvidí po skončení 5denní lhůty seznam všech firem, které se zúčastnily aukce

c) Každá firma bude mít možnost automatického příhozu a nastavení maximálního příhozu, jež je ochotna za kandidáta nabídnout (při příhozu jiného zájemce a za předpokladu překročení stanoveného limitu klienta obdrží firma email s možností se přihlásit online a navýšit limit).

Aukce bude trvat 72 hodin. Při nové registraci kandidáta se zájmem o aukci systém rozešle email o budoucí aukci se slepým životopisem společnostem, které by dle předem zadaných kritérií mohly mít o daného kandidáta zájem.

Cena za účast v aukci je 100,-Kč s DPH.


Like klik slouží k přímému propojení společností s uchazečem.

Pokud se společnosti bude zamlouvat daný profil kandidáta, může pomocí Like kliku vyjádřit svůj zájem se s ním spojit. Kandidát následně obdrží email, že o něj daná společnost projevila zájem. Po rozkliknutí společnosti uvidí kandidát její kartu, seznam nabízených pozic, web a další informace. Po potvrzení uchazečova zájmu nasdílí následně Bezpersonálky kontaktní informace oběma stranám, které se tak mohou spojit.

Kandidát má 2 pracovní dny na rozmyšlenou. Pokud neodpoví, tak mu 3. den přijde email se žádostí o rozhodnutí. Pokud kandidát nezareaguje v průběhu třetího dne, bude to bráno jako nezájem ze strany kandidáta.

V budoucnu se zpřístupní také chat, v rámci kterého spolu budou moci obě strany komunikovat.

Cena Like kliku je 50,- Kč s DPH.


Tato služba umožňuje získat emailem informaci o nově registrovaném kandidátovi, který by mohl splňovat požadavky na pozici, kterou společnost aktuálně nabízí. Společnost obdrží email se seznamem nových registrací a bude moci nahlédnout na slepý profil, případně (pokud má tuto službu volnou nebo zaplacenou) urychlit výběrový proces tlačítkem Like klik nebo odkrytím životopisu. 

Výhody:

Možnost reagovat mezi prvními a zaujmout kandidáta

Informace o kandidátovi ihned po jeho registraci k dispozici

Služba je nabízena zdarma a lze si ji nastavit v menu firmy pod názvem „Nový kandidát“.


Pod pojmem Členství je možné si představit balíček služeb, které společnost obdrží dle zvoleného tarifu za roční poplatek. Jako bonus získá daná společnost také slevu na dokoupení služeb, a to jak klasických, tak i těch prémiových.

Více informaci na:

https://bezpersonalky.com/cenik


Na firemní kartě si klikněte na Objednávky, kde si po kliknutí na tlačítko Přikoupit služby můžete dokoupit další služby dle svých potřeb.

Následně se dostanete do obchodu produktů, kde si zvolíte balíčky služeb, které byste chtěli využívat.

Následně zvolíte počet, případně tlačítkem Zpět dokoupíte další možné balíčky nebo kliknete na balíčky, které se Vám zobrazí pod Vaší objednávkou.

Po potvrzení Objednávky v políčku pokračovat se Vám zobrazí fakturační údaje - zde prosíme o kontrolu.

Odsouhlasíte obchodní podmínky a dáte pokračovat.

Následně Vám systém ukáže rekapitulaci objednávky.

Po kontrole a zvolení platební metody a odsouhlasení tlačítkem Pokračovat Vám systém odešle fakturu na Váš email.

Po zaplacení a obdržení platby systém uvolní zakoupené balíčky.

Náš pracovní portál Bezpersonálky má za cíl propojovat napřímo uchazeče o zaměstnání se společnostmi, čímž chceme zvyšovat transparentnost a zrychlovat proces hledání zaměstnání. Jak již název napovídá, nenajdete u nás žádnou personální agenturu. 

Důvodů pro snadnou registraci je ale mnohem víc:

Naším cílem je kromě rychlejšího a efektivnějšího propojení mezi kandidátem a potenciálním zaměstnavatelem i změna způsobu, jakým funguje proces hledání práce. Celkově tak chceme udělat revoluci v náboru zaměstnanců i díky službám, které nejsou na trhu dosud využívány.

Jako první tak přicházíme se službami: Aukce kandidátů, Like klik a Nový kandidát. Navíc u nás můžete reagovat na inzeráty a videoinzeráty společností nebo shlédnout jejich prezentační videa, která Vám jistě napoví, zda by se Vám mohlo v dané společnosti líbit.


Popis služeb:


1. Like klik – v jednoduchosti je krása


Like klik jednoduše propojuje firmy a kandidáty jediným klikem. Společnost si vyhledá v databázi životopisů kandidáta, který se jí líbí.


Jsou dvě možnosti, jak Vás firma může oslovit:

- Prostřednictvím kontaktů uvedených ve Vašem životopise (tj. telefonicky nebo emailem)

- Pošle Vám Like klik


Proč Like klik?

V případě, že jste pro firmu vhodný kandidát, pošle Like klik. Díky tomu obdržíte do emailu podrobné informace o společnosti včetně popisu nabízené pracovní pozice a odkazu na její webové stránky. Pokud se Vám tento zaměstnavatel a projekt líbí, můžete na zaslaný Like klik reagovat.


2. Nový kandidát – nástroj nové generace 


Díky Vaší registraci, dáme firmám ihned vědět, že jste aktuálně k dispozici a hledáte práci. Nástroj má za úkol dle parametrů firem a kandidátů hledat v databázi životopisů shodná kritéria a podmínky, jako jsou název pozice, lokalita, typ pracovního úvazku, rozsah finančního ohodnocení, konkrétní technické znalosti a dovednosti apod. Náš systém poté zašle společnostem informaci o tom, že se aktuálně zaregistroval kandidát, který by mohl splňovat jejich požadavky. Společnost se tedy už jen může rozhodnout, jestli si otevře Váš životopis, nebo rovnou pošle náš Like klik.


3. Unikátní nástroj Aukce kandidátů

Aukce kandidátů je jedinečný nástroj, díky němuž získáte představu o tom, jaký zájem mají společnosti o služby, které nabízíte. Zároveň si ověříte svou cenu na pracovním trhu.

Jak Aukce kandidátů funguje?  

Stačí se jednoduše zdarma zaregistrovat na našich stránkách a přihlásit se do aukce. Nemusíte mít obavy, aukce je zcela dobrovolná a anonymní, pouze vítěz aukce uvidí kontaktní údaje kandidáta. V aukci si kandidát nastaví své očekávané parametry. Pokud se přihlásíte do Aukce, společnosti (podobně jako u Like kliku) obdrží informaci, že kandidát, kterého hledají má aktuálně aukci, a mohou se jí také zúčastnit.


Aukce začne ihned po registraci, bude trvat celkem 72 hodin a na jejím konci se kandidát dozví vítěze aukce (společnost, která nabídla největší finanční odměnu). Kandidát se potom může na základě finanční nabídky a všech dalších informací o společnosti (ideálně i konkrétní pozici) rozhodnout, zda bude na nabídku reagovat. Po 5 dnech navíc obdrží veškerý seznam společností, které o něj projevily zájem.  


Aukci kandidátů také můžete sledovat online nebo sdílet na sociálních sítích mezi svými přáteli. 


Snadná registrace zdarma na: www.bezpersonalky.com


Nehledejte práci, práce si najde Vás :-)


Na základě Vaších zadaných parametrů v sekci Kandidáti - "Nový kandidát" Vás systém automaticky emailem informuje o tom, že se právě registroval kandidát, který zapadá do Vašeho výběru. Pak se stačí kouknout jeho slepý životopis, který si můžete odkrýt a kontaktovat kandidáta. Případně také využit novinku Like klik a dát mu tak najevo Váš zájem o jeho služby.


Služba je zdarma.


Pomocí služby Like klik - jedním kliknutím dáte druhé straně informaci, že o daného kandidáta máte zájem.


Kandidát obdrží emailovou informaci o Vaší společnosti a odkazem na Váš profil, kde si může zjistit veškeré informace, jak o Vaší společnosti, tak o jednotlivých pozicích, které aktuálně máme vypsané na portále Bezpersonálky.


Je to jedinečný nástroj pro urychlení komunikace.


Aukce kandidátů je anonymní a dobrovolní služba, která má za úkol kandidátovi ukázat jeho reálné možnosti na pracovním trhu a zároveň stanovit finanční ohodnocení.


Je pěkné vědět, že je o mě zájem a ještě k tomu zjistit, jakou mám cenu na trhu.


Další výhodou je, že kandidát po uplynutí 5denní exkluzivity ze strany vítěze aukce, obdrží celkový seznam společností, které se jeho aukce zúčastnily a projevily o něj zájem. Pak už je to na straně kandidáta, kterou společnost si vybere. Aukce trvá celkem 72 hodin. 


Pro společnosti je výhoda poukázat na sebe jako společnost, zviditelnit projekt, kolektiv a služby. Firma má možnost nastavit si maximální výši horní hranice příhozu a tak stanovit i maximální hodnotu pro uchazeče. Možnost hranici upravovat, nebo se před závěrem aukce přihlásit a manuálně přihazovat na kandidáta do výšky ní určené.

Pro firmu jsme také připravili i možnost napsat o benefitech a rozšířit tak motivaci pro kandidáta. 


Co je důležité, suma, která je uvedená jako vítězná, není směrodajná a její hodnota je pro kandidáta jen informativní. Stejně tak ani vítěz aukce (společnost) nemá jisté, že se s kandidátem dohodne.


Aukce kandidátů slouží na získaní informací a možností. Pak je to jen na Vás, jestli se dohodnete.


Registrace a využívání jednotlivýh služeb je pro kandidáty zdarma.

Pro registraci klikněte na Registrace kandidáta ve spodní části hlavní stránky. Po vyplnění osobních údajů a obchodních podmínek obdržíte email s odkazem, po jehož prokliknutí a následném přihlášení bude registrace dokončena.

V rámci tvorby profilu prosím vyplňte tyto sekce: Obecné údaje, Fotografie, Přílohy, Představa o zaměstnání, Praxe a Zkušenosti, Vzdělání, Jazykové znalosti, Sociální sítě.

Je důležité o sobě napsat co nejvíce informací, čímž zvýšíte šanci na nalezení vhodného zaměstnání. V rámci služby Nový kandidát dáte také automaticky (ihned po vyplnění profilu) vědět potenciálním zaměstnavatelům, že jste k dispozici.

Aukce kandidátů je jedna z hlavních přidaných hodnot našeho portálu. Díky této funkci si kandidát může ověřit zájem firem o jeho služby a také svou cenu na trhu.

Do Aukce kandidátů se může dobrovolně a anonymně zaregistrovat každý kandidát.

Jak se do Aukce kandidátů zaregistrovat?

V sekci Aukce kandidátu si klikněte na tlačítko Nová aukce a dopiště chybějící údaje, mezi které patří: Obecné údaje a Textové informace. Ostatní informace se automaticky přepíšou z Vašeho profilu.

Podmínkou pro zařazení kandidáta do aukce je kompletně vyplněný profil a souhlas se zařazením do aukce. Aukce budou probíhat každý den, budou trvat 72 hodin a skončí v přesně stanovený čas za předpokladu, že nikdo již nepřihodí v následující minutě od konce termínu aukce, resp. posledního příhozu.


Kandidát se po skončení aukce ihned dozví, která společnost vyhrála a jakou výši odměny (mzdy, MD rate) nabídla.

Kandidát také uvidí po skončení 5denní lhůty seznam veškerých firem, které se aukce zúčastnily.


Kandidát se bude moci opět přihlásit do nové aukce za 30 dní po té poslední.


Služba Aukce kandidátů je pro kandidáty zdarma.


V blízké buducnosti otevřeme online aukci, kde si kandidát za poplatek 100,-Kč zaplatí den a čas, kdy bude moci v rámci aukce reagovat prostřednictvím chatu na dotazy společností. Tato aukce bude veřejná.

Služba Like klik slouží k přímému propojení společnosti s kandidátem.


Pokud se společnosti zamlouvá daný profil kandidáta, může pomocí tlačítka Like klik vyjádřit svůj zájem se s uchazečem spojit. 


Kandidát následně obdrží email, že o něj společnost projevila zájem. Po rozkliknutí společnosti uvidí kandidát její kartu, seznam nabízených pozic a další informace. Po potvrzení uchazečova zájmu nasdílí následně Bezpersonálky kontaktní informace oběma stranám, které se tak mohou propojit. 


Kandidát má 2 pracovní dny na rozmyšlenou. Pokud neodpoví, přijde mu 3. den email se žádosti o reakci.

Pokud kandidát nezareaguje v průběhu třetího dne, bude to bráno jako nezájem ze strany kandidáta. 

V budoucnu se zpřístupní chat, v rámci kterého spolu budou moci obě strany komunikovat. Služba je pro kandidáta zcela zdarma.

Kandidát může aktivně hledat vhodnou pozici mezi jednotlivými pracovními nabídkami.

Navíc ve svém profilu uvidí, na které nabídky již odpověděl.

Díky portálu Bezpersonálky si můžete jako kandidát ověřit zájem společností o Vaše služby a svou cenu na trhu.

Kromě možnosti hledat ve standardní nabídce pracovních pozic přinášíme jedinečné sluby jako Like klik, Nový kandidát a Aukce kandidátů.


Díky službě Aukce kandidátů si může kandidát ověřit zájem společností o jeho služby a svou cenu na trhu.

Aukce kandidátů je anonymní. Pouze vítěz aukce získává kandidátovy osobní údaje a kontakty. Ostatní firmy uvidí pouze jeho slepý životopis.

Po skončení Aukce obdrží kandidát nejen název firem, které se aukce zúčastnily, ale získá také informace o těchto firmách, jejich službách a projektech.Díky Like kliku budete pravidelně dostávat informace o společnostech, které o Vás projevily zájem a bude jen na Vás, zda tento zájem opětujete.

Tím, že naši službu nebudou využívat personální agentury zajistíme přímé propojení s relevantními zaměstnavateli.

Každá společnost, která se u nás zaregistruje prochází manuálním schvalováním, díky čemuž eliminujeme potenciální riziko registrace personální agentury.

Aukce kandidátů je zcela dobrovolná a anonymní.

Každá společnost bude mít možnost zakoupit si reklamu formou banneru na několika místech na webu. Cena bude stanovena dle počtu dní (7, 14 a 30) a bude se také odvíjet od toho, na jakém místě na webu se banner bude zobrazovat.

Další možnost je zakoupit si sponzorství Aukce kandidátů, kde bude vložena Vaše reklama do těla aukce jako sponzor aukce po dobu (7, 14 a 30 dní).


Rozměry bannerů na stránce Bezpersonálky:


300 x 250px - postranní panely ve vyhledávání, detail inzerce, sponzor aukce

300 x 300px - postranní panely ve vyhledávání, detail inzerce, sponzor aukce

728 x 90px - reklama mezi výpisy aukcí nebo pracovními nabídkami

200 x 150px - logo na hlavní stránce

Vaši společnost rádi zviditelníme prostřednictvím videa, a to několika způsoby.

Skrytá reklama

Skrytá reklama umožňuje propagaci Vaší společnosti v rámci našich propagačních videí. V těchto videích se tak může zobrazit Vaše logo, produkt, případně pracovní prostředí, kanceláře a další poznávací prvky.

Cena - na vyžádání


Video reklama

Vaše propagační video je možné podpořit přes naši službu na našich sociálních sítích, především na Facebooku a Youtube.

Cena - na vyžádání


Video prezentace společnosti

Rádi pro Vás vytvoříme propagační video na míru, kde budeme prezentovat Vaši společnost, prostředí, firemní kulturu a Vaše zaměstnance

Cena - na vyžádání


Video inzerát

Prezentace Vaší společnosti, inzerátu a pracovního místa

Cena - na vyžádání


Video je možné objednat v sekci Obchod, případně na emailu video@bezpersonalky.com 

Pro firmy jsme připravili balíčky bannerů, které se nachází na stránkách Bezpersonálky.

Bannery je také možné využít jakožto sponzor aukce.

Dále máme reklamní prostor v našich videích, která natáčíme pro propagaci našich služeb. Zde můžete využít prostor na propagaci své značky, případně vložit logo Vaší společnosti.


Rozměry bannerů na stránku bezpersonalky.com 


300 x 250px - postranní panely ve vyhledávání, detail inzerce, sponzor aukce

300 x 300px - postranní panely ve vyhledávání, detail inzerce, sponzor aukce

728 x 90px - reklama ve výpisu aukcí nebo mezi pracovními nabídkami

200 x 150px - logo na hlavní stránce


Prostor na hlavní stránce spadá pod kategorii Topování inzerce. Jednou z jejich výhod je garance zobrazení na zvolené pozici po určité období.

Období je možní zvolit na 7, 14 a 30 dní. Po celou dobu je inzerát zobrazován na zvolené pozici.

Sponzor Aukce kandidáta bude mít zobrazený banner na přesně definovaném místě v rámci Aukce.

Sponzorství je možné zakoupit na 7, 14 a 30 aukcí.


Video je možné objednat v sekci Obchod, případně na emailu video@bezpersonalky.com.

Následně se s Vámi spojí náš konzultant, aby s Vámi prodiskutoval Vaši konkrétní představu a detaily ohledně timingu a rozpočtu.

Cena se stanovuje na základě informací, které vzejdou ze schůzky nebo telekonference s naším konzultantem.

Máte další otázky?

Máte-li další otázky, k fungování portálu či možné spolupráci, neváhejte nás přímo kontaktovat.

loading...

Nastavení cookies

×

Aby se Vám s webem lépe pracovalo, používáme ve vašem prohlížeči cookies. Pro zjednodušení jsme je rozdělili na tři kategorie. Můžete je povolit či zakázat v souladu s principem opt-in. Své nastavení můžete později kdykoli změnit.

Technické cookies

Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu. Bez nich by nebylo možné zobrazit některé části webu. Ve výchozím stavu jsou tyto cookies zapnuté a nelze je vypnout.

Analytické cookies

Analytické cookies používáme za účelem dosažení lepší uživatelské přívětivosti webu. Ve výchozím stavu jsou tyto cookies vypnuté.

Personalizace a marketing

Personalizované a marketingové cookies pomáhají se správným cílením reklamy. Ve výchozím stavu jsou tyto cookies vypnuté.

Aby se Vám s webem lépe pracovalo, používáme cookies. Povolte prosím používání cookies, nebo si přizpůsobte jejich nastavení.

Máte však právo souhlas odmítnout.

Softeo s.r.o.