Inzerát v PDF verzi

Otevřete si nebo vytiskněte tento inzerát v PDF verzi.

Do našeho týmu hledáme člověka SPECIALISTU PRODEJE, který nám v daném regionu pomůže s prodejem NÁHRADNÍCH DÍLŮ našim zákazníkům.

Popis pozice:

Váš denní program bude aktivní prodej náhradních dílů, komunikace

s dodavateli a naším centrálním skladem. Budete odpovědný za

evidenci, výdej ND a stav zásob ve skladu. Kdybychom měli rozdělit čas,

který budete trávit v terénu a v kanceláři, bylo by to tři ku dvěma.

Požadujeme:

Rádi bychom k sobě našli kolegu, který umí být týmový hráč, bude pro

naše zákazníky flexibilní, nebude mu vadit někdy zvednout telefon v sedm

večer, nebo když bude potřeba, zůstat o hodinu déle v práci.

Nabízíme:

Vaše mzda se skládá z fixního základu a osobního hodnocení, které je

přímo závislé na množství vyfakturovaných náhradních dílů. Kvartálně je

hodnocena i vaše úspěšnost v akčních nabídkách a kampaních na jejichž

tvorbě se můžete i aktivně podílet.

Ve volném čase máme připraveno mnoho benefitů od těch provozních, jako zapůjčení dopravních prostředků, využití provozních prostor, nákupu za režijní ceny až po ty volnočasové jako podpora sportovních aktivit, ředitelské volno navíc, příspěvek na stravování a mnoho dalších.

Máš rád obchod, velké moderní stroje a jejich komponenty a zároveň komunikaci se zákazníky? Pak nám pošli svůj životopis.

V současné době má společnost PEKASS přes 160 zaměstnanců a např. v roce 2008 dosáhla obratu přes 750 mil. Kč. Další roky byly ve znamení útlumu všech směrů našeho hospodářství. Od roku 2010 opětovně prodeje společnosti narůstaly a díky zvýšenému úsilí se růstový efekt projevil výrazně i v prodeji náhradních dílů na objemu servisních prací prováděných v obchodně-servisních střediscích v ČR. Obraty od roku 2013 již překonávají pravidelně hranici 800 mil. Kč.

V závěru roku 2021 společnost PEKASS dosáhla vysněné mety ve svém obratu, a to jedné miliardy korun.

Benefity:

  • Občerstvení na pracovišti
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Možnost si napracovat hodiny
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Auto i pro soukromé účely
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Bonusy/prémie
  • Dovolená 5 týdnů

Kontaktujte PEKASS a.s.

Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami webu Bezpersonalky.com a se zásadami zpracování osobních údajů.

Videoinzerát