Inzerát v PDF verzi

Otevřete si nebo vytiskněte tento inzerát v PDF verzi.

Pro naše dárcovské centrum krevní plasmy na Praze 8 v Bohnicích hledáme Pracovníka úklidu.

Termín nástupu : ihned

Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr plný i zkrácený úvazek.

Popis pozice:

  • Úklid, čištění a dezinfekce prostor dle úklidového a dezinfekčního plánu
  • Třídění a odklízení odpadu

Požadujeme:

  • Chuť a zájem starat se o to, aby se u nás vše "blýskalo" a zářilo čistotou
  • Pečlivost a zodpovědnost
  • Schopnost mírné fyzické zátěže

Nabízíme:

  • Benefitní karta Sodexo / příspěvek 300-600,-Kč měsíčně/ nebo MultiSport karta
  • Poukaz k narozeninám v hodnotě 500,-Kč
  • Stravenky v hodnotě 211,-Kč
  • Občerstvení na pracovišti, káva a pitný režim zdarma
  • 3 dny Sick Days
  • Dovolená 5 týdnů
  • Moderní pracovní prostředí
  • Firemní akce

  • Chráníme rodinnou atmosféru menší společnosti a na každém zaměstnanci nám velmi záleží.
  • Stabilní společnost.
  • Smysluplná práce.
  • Práce v moderním prostředí.
  • Řada skvělých benefitů.

Benefity:

  • Občerstvení na pracovišti
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Zdravotní volno/sickdays

Kontaktujte Cara Plasma s.r.o.

Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami webu Bezpersonalky.com a se zásadami zpracování osobních údajů.