Inzerát v PDF verzi

Otevřete si nebo vytiskněte tento inzerát v PDF verzi.

Už více než 30 let patříme mezi leadery v oblasti průmyslového značení.

HLEDÁME šikovného a spolehlivého kolegu pro Pardubický kraj, který se stane součástí našeho profesionálního týmu.

Čeká Tě opravdu pestrá a zábavná práce. Máme široké portfolio klientů a každá zakázka je vždy výzva!

Popis pozice:

CO BUDE TVOJÍ NÁPLNÍ PRÁCE

  • budeš to právě Ty, kdo bude mít v malíčku všechny technologie průmyslového značení a dokáže si poradit v každé situaci
  • staneš se součástí expertního týmu zapáleného do nových technologií a hledání nejlepších řešení pro zákazníka (výrobní společnosti)
  • neustále se budeš rozvíjet, získávat nové znalosti a dovednosti a občas vyrazíš na školení do zahraničí

STRUČNĚ ŘEČENO

  • servis a údržba značicích strojů (jemná mechanika, inkoustové systémy a lasery) v přiděleném regionu
  • technická podpora zákazníků a obchodního týmu
  • instalace značicích strojů do výrobních linek a školení obsluhy

Požadujeme:

JAK SI TĚ PŘEDSTAVUJEME

  • máš vzdělání technického směru (základy elektro/mechaniky/hydrauliky)
  • máš praxi na obdobné pozici (servis)
  • máš bydliště v Pardubicích
  • jsi samostatný a umíš si zorganizovat práci
  • rád komunikuješ s lidmi a máš prozákaznický přístup
  • jsi aktivní řidič s průkazem sk. B a řízení auta tě baví
  • domluvíš se alespoň trochu anglicky

Nabízíme:

NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT

  • atraktivní mzdu, kterou Ti konkurence nenabídne
  • odborné zaškolení a profesní růst
  • možnost cestovat do zahraničí
  • zázemí ryze české stabilní společnosti, která je na trhu více než 30 let
  • služební automobil i k soukromému užití, notebook, mobilní telefon
  • super kolegy

BUDEME SI TĚ HÝČKAT

  • 5 týdnů dovolené na relax
  • 4 dny sick days na rekonvalescenci
  • kurzy angličtiny plně hrazené firmou
  • stravenkový paušál a diety
  • příspěvek na volnočasové aktivity (Multisport)
  • můžeš se přidat do našeho volejbalového týmu
  • teambuildingové aktivity, na kterých se rozhodně nebudeš nudit
  • budeš mít svůj individuální rozvojový plán a supervizi
  • získáš neomezený přístup do online vzdělávací platformy SEDUO
  • vyrazíš na technologická školení v rámci Evropy přímo k výrobcům

Benefity:

  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Individuální rozvržení pracovní doby
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Účast na zahraničních konferencích
  • Auto i pro soukromé účely
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Dovolená 5 týdnů
  • Zdravotní volno/sickdays

Kontaktujte LIFTEC CZ a.s.

Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami webu Bezpersonalky.com a se zásadami zpracování osobních údajů.