Inzerát v PDF verzi

Otevřete si nebo vytiskněte tento inzerát v PDF verzi.

Jste spolehlivá, zodpovědná a máte proklientský přístup? Pak hledáme právě Vás, novou posilu do našeho týmu.

Práci u nás najdou jak zkušené zdravotní sestry, tak i čerstvé absolventky.

Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr plný i zkrácený úvazek a rovněž i práci na DPP/ DPČ.

Popis pozice:

Každého dárce vždy přivítáte na sále, usadíte ho do odběrového křesla, vše mu vysvětlíte a uděláte maximum pro to, aby se u nás cítil dobře.

Po celou dobu odběru jste poblíž, máte vše pod kontrolou, jak dárce, tak i přístroj.

Některé dny i pomáháte na vyšetřovně s dotazováním dárce na jeho zdravotní stav před odběrem.

Obsluhujete a udržujete přístroje dle běžných standardních postupů.

Požadujeme:

Máte zdravotnické vzdělání - SŠ/VOŠ/VŠ - všeobecná nebo praktická sestra

Vhodné pro zkušené i začínající sestry, vše potřebné Vás naučíme

Komunikativní a vstřícný přístup k dárcům

Znalost práce na PC

Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

Benefitní karta Pluxee /příspěvek 300,- Kč - 600,- Kč měsíčně/ nebo MultiSport karta

Poukaz k narozeninám v hodnotě 500,- Kč

Stravenky v hodnotě 211,- Kč

Občerstvení na pracovišti, káva a pitný režim zdarma

3 dny Sick Days

Dovolená 5 týdnů

Moderní pracovní prostředí

Firemní akce

  • Chráníme rodinnou atmosféru menší společnosti a na každém zaměstnanci nám velmi záleží.
  • Stabilní společnost.
  • Smysluplná práce.
  • Práce v moderním prostředí.
  • Řada skvělých benefitů.

Benefity:

  • Občerstvení na pracovišti
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Dovolená 5 týdnů
  • Zdravotní volno/sickdays

Kontaktujte Cara Plasma s.r.o.

Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami webu Bezpersonalky.com a se zásadami zpracování osobních údajů.