Jsme start-up, který mění zažité postupy v náboru!

Administrátor publikováno 01.07.2021

Jsme start-up, který mění zažité postupy v náboru!

Mnozí se mě ptají, jak se nám daří a jak to děláme, že stoupáme. Odpovídám jasně, děláme věci jinak. V přístupu ke klientovi, ve službách, cenách i v tom, jak se chováme k adeptům na práci. 


"Nábor zaměstnanců už nikdy nemusí být nudný," říká Obchodní ředitel Bezpersonálky Bronislav Král.


Díky službám, které posouvají možnosti diametrálně jinam, jsme si vybudovali pověst, která nám roste dnem i nocí. Jen díky inzerci a databázi životopisů, bychom zapadli do dějin, ale služby, které jsou jedinečné svého druhu a mnozí už pochopili, že je to budoucnost. 


Co vše dokážeme?

Především stavíme vše na vztazích, naší prioritou je mít opravdové partnery a přátele Bezpersonálky. Díky tomu se posouváme dál. Naše služby šetří jak finance společnosti, tak drahocenný čas zaměstnancům, nebo kandidátům. Náš systém spojuje firmy a kandidáty a usnadňuje jim vzájemnou komunikaci. To vše za pomocí služeb, jako jsou: Like klik, Nový kandidát, Aukce kandidátů nebo nová platební metoda.


Naše vize je jasná, postavit Českou republiku, proniknout stále více na Slovensko a pak nás čeká Balkán, západní Evropa a svět. Samozřejmě chystáme ještě další propojení s partnerskými pracovními portály, napojíme ATS systémy, a hlavně chystáme další služby, které budou pro trh velmi příjemným překvapením.


Přestože jsme na počátku cesty, každý den poslouchám, že kdyby nebylo Covidu, byli bychom už hodně daleko, a to mě nesměrně těší. Už když jsem přicházel do Bezpersonálky, měl jsem pocit, že jdu do něčeho výjimečného a každý den se mi to potvrzuje. Denně pracujeme tak, abychom dokázali vybudovat firmu, značku, službu, na kterou budeme hrdí. Chce to jen odvahu a trpělivost a krůček po krůčku se spolu s našimi partnery posouváme dál.


Co bych doporučil?

Využijte našich služeb naplno a uvidíte co pro Vás dokážeme díky naší nápaditosti a každodenní práci přinést. Potvrzuje se mi to každý den.


Tak neváhejte a pojďte nás podpořit v růstu, společně jsme silnější!

loading...