Pomocí unikátních nástrojů šetříme personalistům čas

Administrátor publikováno 08.02.2021

Pomocí unikátních nástrojů šetříme personalistům čas

Určitě už jste alespoň jednou slyšeli o našich unikátních službách Aukce kandidátů, Like klik a Nový kandidát. Pojďme se v dnešním článku společně zaměřit na to, v čem všem Vám může Bezpersonálky pomoci šetřit drahocenný čas, tolik potřebný pro jiné pracovní činnosti, nyní možná odložené na druhou kolej.

1. Nový kandidát

Nový kandidát je nástroj, který má za úkol dle Vašich parametrů hledat v databázi životopisů shodná kritéria a podmínky. Abyste mohli naplno využít tuto službu stačí důkladně vyplnit klíčová slova pro hledaného kandidáta. Podle Vámi zadaných klíčových slov (např. název pozice, lokalita, typ pracovního úvazku, rozsah finančního ohodnocení, konkrétní technické znalosti a dovednosti) v sekci kandidáti – Nový kandidát, Vám systém pošle informaci do emailu o tom, že se právě zaregistroval uchazeč, který by mohl splňovat Vaše požadavky.

Nemusíte už tedy pokaždé vyhledávat v databázi životopisů konkrétní profily kandidátů a zkoumat, zda se Vám na pozici hodí, či nikoliv. Pak se rozhodnete, jestli si kandidátův životopis otevřete nebo mu rovnou pošlete náš Like klik. Výhodou bude to, že Vaše společnost bude mezi prvními, kteří nového kandidáta na našem portálu osloví.

2. Like klik

Funkce Like klik personalistům rovněž šetří pracovní čas. Like klik jednoduše propojuje firmy a kandidáty jediným klikem. Společnost si vyhledá v databázi životopisů kandidáta, který se jí líbí.

Jsou pak dvě možnosti, jak ho oslovit:

- Klasickou formou, otevřít si kandidátův životopis a kontaktovat ho telefonicky nebo emailem

- Poslat mu Like klik


V případě, že se společnost rozhodla poslat Like klik, kandidát obdrží veškeré informace o ní, pozici nebo projektu a odkaz na www stránky společnosti, které mu chce firma ukázat. Pak už je to jen na kandidátovi, jestli se mu daná společnost, projekt líbí.


Nemusíte už tak zdlouhavě vypisovat dlouhé emaily kandidátům. Vše můžete vyřídit doslova jediným klikem.

3. Aukce kandidátů

Aukce kandidátů je jedinečný nástroj, díky němuž získá kandidát představu o tom, jaký zájem mají společnosti o jeho služby. Zároveň si tak může ověřit svou cenu na pracovním trhu. Zaměstnavatelům zase aukce přináší možnost získat na kandidáta exkluzivitu a oslovit jej novým a atraktivním způsobem.

Co je na tom skvělé, je to, že pokud si vyplníte v sekci kandidáti – Nový kandidát poctivě všechna klíčová slova, budete rovněž informováni do emailu o tom, že se do aukce právě přihlásil kandidát, který by mohl splňovat Vaše požadavky. Nic Vám tedy neunikne!

V jednoduchosti je krása :-)


No, nezní to dobře?

loading...