Služba Nový kandidát -  od teď už bez práce!

Administrátor publikováno 04.05.2021

Služba Nový kandidát - od teď už bez práce!

Od dnešního dne už naše služba Nový kandidát funguje plně automatizovaně.

Nový kandidát je nástroj, který má za úkol dle Vašich parametrů hledat v databázi životopisů shodná kritéria a podmínky, jako jsou název pozice, lokalita, typ pracovního úvazku, rozsah finančního ohodnocení, konkrétní technické znalosti a dovednosti apod.

Jak nástroj Nový kandidát nově funguje?

Nyní již nemusíte službu Nový kandidát manuálně vyplňovat a všechny informace pro jeho funkčnost se automaticky nahrají z Vašeho vystaveného pracovního inzerátu. Podle Vámi zadaných kritérií na hledaného kandidáta, Vám pak systém pošle informaci na email o tom, že se aktuálně zaregistroval uchazeč, který by mohl splňovat Vaše požadavky. Služba Vám tak ještě více šetří drahocenný čas. Potom se stačí už jen rozhodnout, jestli si kandidátův životopis otevřu, nebo mu rovnou pošlu náš Like klik.

Jaká je výhoda?  

Vaše společnost bude mezi prvními, kteří nového kandidáta na našem portále osloví.

Službu je ovšem možné podle potřeby kdykoliv vypnout či si vytvořit Nového kandidáta manuálně pokud nechcete z jakékoliv důvodu vystavovat pracovní inzerát a chcete být pouze informováni, když se pro Vás objeví vhodný uchazeč, který Vám zapadá na pozici.

Těšíme se, že do toho půjdete s námi!

loading...