Popis společnosti:

Jsme součástí finanční skupiny Raiffeisen Bank International AG, která je vedoucí univerzální bankou ve střední a východní Evropě. Na českém bankovním trhu jsme jednou z největších a nejvýznamnějších bank a nabízíme široké spektrum služeb pro všechny klientské segmenty, tj. fyzické osoby, malé a střední firmy, korporátní

a institucionální klienty.

V síti více než 120 poboček a klientských center nabízíme všem našim klientům komplexní řešení, rozsáhlou řadu bankovních služeb a individuální přístup nejen v oblasti financování.

Jsme bankou inspirovanou klienty i zaměstnanci. U nás může každý uplatnit svůj talent a nové myšlenky díky naší otevřenosti a kultuře založené na sdílení společných hodnot a chuti měnit věci k lepšímu.

Vedle svých ryze obchodních aktivit se angažujeme v souladu s tradicí jména Raiffeisen rovněž v řadě veřejně prospěšných aktivit, zahrnujících např. oblast kultury a vzdělávání či charitativní projekty.

Bankujte a pracujte s námi!

A co zato!

Mezi šestou a desátou

Pracovní doba závisí na pozici. Kdo není vázán otevírací dobou, své si může odpracovat kdykoliv mezi šestou hodinou ráno a desátou večer.

Prostor na vzdělání

Na rozvoji u nás hodně záleží. Kromě pravidelného plánování rozvoje s manažerem si můžete vybrané aktivity uhradit i z benefitů. Navíc máte k dispozici 4 dny studijního volna a navíc hradíme část školného.

Volno na dovču i pro rodinu

Víme, jak si udržet work-life balance, proto u nás můžete získat i šest týdnů dovolené, tátové mají volno na porod, studenti na promoci, rodiče na 1. den školy svého dítěte. Samostatně pečující rodič alespoň o jedno dítě do věku 15 let má navíc volno 1 den za čtvrt roku.

Zábava na náš účet

Vstupenky do bazénu, na koncert nebo do fitka, zboží v lékárně, dovolenou nebo jazykové kurzy. Na volný čas vám u nás přispějeme. Stačí si jen v Cafeterii vybrat, co vás zrovna baví.

Zdraví na prvním místě

Karma u nás není zdarma. Očkování proti chřipce ano. A kdyby na vás přece něco skočilo, máte 4 dny na zotavenou hrazené z 50 % nebo 2 dny hrazené zcela.

Kouč pro radost z práce

Práce je u nás radost, někdy ale i starost. Zvlášť když se toho sejde víc. Ale žádný stres. S tím, jak si práci dobře rozložit, zorganizovat a co třeba ve své profesi zlepšit, vám kdykoliv pomůže náš firemní kouč.

Péče o zdraví

Kredit z naší Cafeterie můžete využít i na nákup léků a potravinových doplňků.

Pojistky všeho druhu

Naše banka je velký klient pro řadu pojišťoven, proto u nás můžete využít velkou slevu. Ať už na sjednání úrazové pojistky, nebo - jak se říká - pojištění na blbost.

Životko i penzijko

Oba dva příspěvky u nás můžete čerpat zároveň. Přispíváme ke všem penzijním fondům a pojišťovnám, a to i bez vlastního příspěvku. Všechno tedy hradíme za vás.

S naším jako s klientem

Každého zaměstnance si vážíme jako prémiového klienta, proto si u nás zaslouží svého osobního poradce, individuální péči a finanční plánování. Navíc každý získává zvýhodněné podmínky při využívání bankovních produktů.

K výročí nejen dort

Věrnost u nás umíme ocenit, proto všechny zaměstnance, kteří dlouhodobě spojují svou kariéru s naší bankou, oceňujeme u příležitosti jejich významných pracovních a osobních výročí finanční i nefinanční odměnou.

Stravenky na nášup i na nákup

Rádi vám přispějeme na dobré jídlo. Za každý odpracovaný den u nás máte nárok na stravenku v hodnotě 100 Kč hrazenou víc jak z půlky námi. Pokud stravenky nechcete, své benefitní body můžete využít jinak.

Slevy pro celou banku

Protože je nás v Raiffce slušná grupa, máme slevy víc jak u 40 firem z různých oblastí. Ať už jde o divadla, lázně, internetové obchody, fitness centra, mobilní operátory, cestovní kanceláře, pojišťovny, prodejce vozů, obchody s IT technikou a mnoho dalších.

Aby děti byly radost

Vracíte se z rodičovské do práce a naši firemní školku máte moc daleko? Rádi vám přispějeme na školku, kterou máte blíž. Ať už práci nebo domovu.

Akademie pro budoucí manažery

Každý u nás může zhodnotit své manažerské ambice. Třeba v tříletém studijním programu Leadership 2020, který se zaměřuje na rozvoj manažerů. A nejen to. Do programu se mohou zapojit i řadoví zaměstnanci. Výchova talentů nás prostě baví, proto u nás 8 z 10 manažerských pozic obsazujeme interně.

Školení a workshopy všeho druhu

Zdokonalit se u nás můžete i na celé řadě interních a externích školení. Jazyky, koučing, mentoring, time management, prezentační dovednosti a mnoho dalšího. Stačí si jen vybrat, co chcete vypilovat.

Streamované Brain&Breakfast

Kdo si rád přivstane, má možnost se každý měsíc účastnit streamované Brain&Breakfast. Při kávě a dobré snídani si poslechnete zajímavé osobnosti se silným příběhem i hodnotami.

Festival rozvoje

Festival Be inspired je soubor přednášek, které u nás může navštívit každý zaměstnanec. Jeho program je každý rok nabitý tématy od lifestylu až po technologie.

Naše knihovna

Dáváte přednost samostudiu? Skočte si u nás do knihovny. Obsahuje české i cizojazyčné tituly. Kromě ekonomických témat se tu najdou knížky o leadershipu i seberozvoji.

Proč pracovat u nás:

Skvělá parta, zázemí velké stabilní banky i spousta možností, jak se v kariéře rychle posunout a využít svůj talent. To je jen malá ochutnávka toho, proč je to u nás tak super. Přidejte se k nám a důvodů najdete ještě mnohem víc.

Benefity:

  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Zdravotní volno/sickdays

Sdílejte tuto nabídku

Máte zájem o práci v této společnosti?

Napište tomuto zaměstnavateli, že máte zájem.

Kontaktujte Raiffeisenbank a.s.

Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami webu Bezpersonalky.com a se zásadami zpracování osobních údajů.

Videoprezentace společnosti

Některé pracovní nabídky

loading...