Obsah inzerátu:

V naší firmě si můžete vydělat absolutně nadstandardní peníze a zároveň si vychutnávat řadu skvělých benefitů a výhod. Ale není to zadarmo. Na úspěchu firmy všichni tvrdě pracujeme a chceme mezi sebou takové kolegy, kteří nám s tím budou aktivně pomáhat. 

Zároveň jsme ale i uvolněný a přátelský kolektiv, kde nám velmi záleží na každém jednotlivci, společné pohodě a příjemné atmosféře bez stresu. 

Velmi si vážíme tvrdé práce, snahy a odhodlání. Pracovití a ambiciózní lidé se u nás mají jako v ráji. Jsou skvěle oceněni, mají kam stoupat, kde se vzdělávat, pracují si vlastním tempem i způsobem.

V případě menší kvalifikace u nás můžete začít na pozici v callcentru. Tam se dozvíte vše důležité o naší firmě i oboru, bez zbytečného stresu se vše naučíte a pak můžete pokračovat na důležitější a odbornější pozice.

Místo dispečera máme momentálně volné na pobočkách v: Pardubicích, Hradci Králové, Praze, Kostelci nad Orlicí.

Popis pozice:

vytrvalost a odhodlání o Obchodního ducha o Analytické myšlení o Výborné komunikační dovednosti o Ochotu učit se novým věcem o Znalost práce na PC (práce s databázemi) Velkou výhodou je: o Znalost prodejních strategií a psychologie prodeje Velkou výhodou je: o Angličtina nebo Německý jazyk na aktivní úrovni o Znalost dopravního trhu celovozových zásilek do destinací západní Evropy o

Požadujeme:

Praxe v call centru nebo jiné firmě zabývajícím aktivním telefoningem o Chuť aktivně telefonovat o Pracovitost,

Nabízíme:

Nadstandardní výdělky s řadou individuálních i týmových výkonnostních bonusů o 13. i 14. plat o Možnosti kariérního růstu na vedoucího dispečera nebo ředitele pobočky o Příležitosti pro vzdělávání a profesní rozvoj o Pravidelné zvyšování základní mzdy (každý odpracovaný rok) o Zvyšování dnů dovolené (za každý rok den navíc) o Individuální motivační příspěvky o Velmi pohodlné a moderní pracovní prostředí o Možnost Home Office o Stravenky o Příspěvky na dovolenou o Firemní akce, zájezdy, večírky o Ovoce a kvalitní káva na pracovišti o Hodnotné firemní dary (ke svatbě, narození dítěte…

Proč pracovat u nás:

Know-how společnosti je vystaveno na dlouhodobých zkušenostech profesionálů, kteří ve společnosti pracují, ale také na odborných znalostech.

Klientům jsou k dispozici nejen odborně proškolení dispečeři, jejichž úkolem je navrhnout nejefektivnější řešení přepravy, ale také flexibilní a ochotní řidiči, jejichž úkolem je prezentovat dobré jméno společnosti LogEx Logistics s.r.o. i dobré jméno klienta.

Vize:

Naším cílem je být uznávaným, komplexním a flexibilním dopravcem, logistou na poli středoevropského rozměru.

Mise:

Nabídnout zákazníkům dopravní a logistické služby s přidanou hodnotou garance, jistoty , kvality a dobré ceny, poskytovaného servisu s ohledem na osobní přístup a serióznost. Jen v takovém smyslu můžeme být spolehlivější a lepší než ostatní.

Hodnoty:

Lidé

Přístup

Evoluce

Benefity:

  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Firemní akce
  • Notebook
  • Bonusy/prémie
  • Dovolená 5 týdnů

Klíčová slova, znalosti a dovednosti

Sdílejte tuto nabídku

Máte zájem o tuto nabídku?

Dejte nám o sobě vědět a domluvíme se na dalším postupu.

Kontaktujte LogEx logistics s.r.o.

loading...