Nela Liberdová

Zkušená mentorka, koučka a personalistka s dlouholetou praxí, která vám ráda pomůže najít ten správný směr ve vaší kariéře a rychleji získat vysněnou práci.


V rámci kariérního poradenství se s klienty rozebírají jejich vlohy, profesní předpoklady a možné překážky při hledání zaměstnání nebo rozvoji jejich kariéry.


Možnou a velmi častou součástí kariérního poradenství je také konzultace nad vaším životopisem, motivačním dopisem, profesionálním vytvořením/úpravou vašeho LinkedIn profilu nebo pohovor "nanečisto". Cílem je naučit klienty orientovat se na trhu práce, připravit je na přijímací pohovor, dodat odvahu ke změně a pomoci překonat jejich případné obavy a posílit šance na lepší profesní uplatnění.


Pro koho je kariérní poradenství určené?

Kariérní poradenství využijete v každé fázi své kariéry. Pomáhá, jak klientům, kteří stojí na začátku své kariéry, tak zkušeným profesionálům, kteří uvažují o změně práce.


Jak poradenství probíhá?

Samotný průběh závisí na Vašich potřebách. Je možné si udělat prvotní rezervaci na 60 minut a v rámci tohoto času můžete probrat vše, co budete potřebovat. V případě potřeby pak následují i další konzultace. 


CENA: Prvotní konzultace v délce 60 minut/1500 Kč. Každá další 60min. konzultace/1250 Kč.  


Pro rezervaci vyplňte pole níže a budete kontaktováni nejpozději následující pracovní den.

loading...