Obsah inzerátu:

Na naši pobočku na Praze 9 - Náměstí OSN hledáme obchodníka, který bude aktivně pečovat o naše klienty a vybírat pro ně ta nejlepší finanční řešení. Nejsme tabulková banka, u nás je to o vás.

Pobočka je skvěle dostupná jak metrem (metro B, stanice Vysočanská), tak tramvají či autobusem.

Popis pozice:

  • V prvních měsících se seznámíte s našimi produkty, procesy a naučíte se orientovat v interních systémech. Budete spolupracovat se zkušenějšími kolegy a poznáte, jak to u nás funguje. Velmi nám záleží na tom, abyste se u nás cítil/a dobře.
  • Po zaučení se stanete profesionálem, který poskytuje prvotřídní klientský servis, plní stanovený obchodní plán, získává klienty nové a buduje výbornou klientskou zkušenost s bankou.
  • Produkty, které budete prodávat jsou - účty, kreditní karty, úvěry, pojištění. Pokud již máte zkušenosti s investicemi, nasměrujeme vás na ty klienty, kteří to ocení.

Požadujeme:

  • Chápete stejně jako my, že peníze našich klientů nejsou zadarmo. O své klienty a jejich finance se staráme s respektem.
  • Nebojíte se zvednout telefon a domluvit si schůzku. Pracovní týden začínáme s plným diářem a aktivně hledáme příležitosti, jak pomoci klientům uspokojit jejich potřeby.
  • Podmínkou je dokončené středoškolské vzdělání s maturitou, bez kterého není možné absolvovat povinné zákonné certifikace.
  • Máte předchozí zkušenost z banky nebo cit pro obchod.
  • Domluvíte na anglicky. Nehledáme někoho, kdo má gramatiku v malíčku, ale kdo se nebojí pomoci klientovi, který nehovoří česky.

Nabízíme:

  • Máte možnost výrazně ovlivnit výši svého výdělku – pevný měsíční fix je jistota a zbytek je na vás a vaší aktivitě.
  • Důvěru a možnost seberealizace.
  • Vedení zkušeného ředitele, kterému záleží na vašem rozvoji a dovede vás plně podpořit.
  • Náš propracovaný benefitní systém z nás dělá jednoho z nejlepších zaměstnavatelů na trhu - každý z nás má maximální svobodu v tom, jaké benefity chce využívat. Sami se rozhodnete, zda pojedete na dovolenou, přihlásíte se na jazykový kurz, budete pravidelně chodit sportovat, nebo nakupovat knížky. Stravenky a příspěvky na penzijní a životní pojištění jsou klasika, nezapomněli jsme.
  • Ročně u nás máte 4 týdny volna na zotavenou, týden dovolené navíc a další dny získáte s odpracovanými roky. A pokud jich bude více jak 5, můžete se těšit na dalších 14 dní volna, tzv. Restart days. *Sečteno podtrženo, po pěti letech u nás si můžete během jednoho roku užít až 39 dní volna a to jsme nezahrnuli další volno na studium nebo pro speciální životní příležitosti.
  • Spolupráce je formou zaměstnaneckého poměru a vždy 8. v měsíci máte své peníze na účtu.
  • Mrkněte na #zivotvraiffce nebo na náš profil na www.atmoskop.cz – překvapíme vás domácí atmosférou a neformálními vztahy.
  • A umožníme vám vyrůst, protože upřednostňujeme posuny našich lidí.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Proč pracovat u nás:

Skvělá parta, zázemí velké stabilní banky i spousta možností, jak se v kariéře rychle posunout a využít svůj talent. To je jen malá ochutnávka toho, proč je to u nás tak super. Přidejte se k nám a důvodů najdete ještě mnohem víc.

Benefity:

  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Zdravotní volno/sickdays

Sdílejte tuto nabídku

Máte zájem o tuto nabídku?

Dejte nám o sobě vědět a domluvíme se na dalším postupu.

Kontaktujte Raiffeisenbank a.s.

Videoprezentace společnosti

loading...