Obsah inzerátu:

Na naši pobočku na Václavském náměstí hledáme spolehlivého kolegu/kolegyni, který/á bude partnerem pro naše klienty podnikatele. Nejsme tabulková banka – u nás je to o vás!

V Raiffeisenbank jsou skvělé možnosti a příležitosti k rozvoji a kariérnímu růstu. Práce přináší vždy nové výzvy a úkoly, díky kterým práce není stereotypní. Na měsíčních odměnách si odnesete při splnění 100% vašeho plánu 9 tis. Kč, když splníte na 120%, 18 tis. Kč. Pobočka v paláci Jalta je rozdělena tak, že pro práci s vašimi klienty budete mít zajištěno soukromí.

Popis pozice:

  • Seznámíte se s našimi produkty a systémy, setkáte se svými prvními klienty a budete získávat klienty nové. Nabyté znalosti doplníte studiem v Akademii pro podnikatelské poradce, kterou zakončíte certifikací.
  • Stanete se naším specialistou, který buduje s klienty vztah a partnerství - budete se s nimi setkávat na osobních schůzkách jak na pobočce, tak i u klienta.
  • Budete analyzovat finanční situaci svého klienta a navrhovat pro něj finanční plán (provozní a investiční financování, pojištění apod.).

Požadujeme:

  • Vaše maturitní vysvědčení kvůli certifikaci ČBA.
  • Zkušenost na pozici firemního bankéře, finančního poradce a se správou klientského portfolia.
  • Orientace v podnikatelském prostředí a ekonomických výkazech, která vám zajistí snadnější start. Naši klienti ocení odborníka.

Nabízíme:

  • Váš nový tým, ve kterém panují dobré mezilidské vztahy a důvěra.
  • Perfektní zaškolení. Jakmile vás seznámíme s užitečnou teorií, zkusíte znalosti využít v praxi. V prvních dvou měsících vás naučíme ovládat naše systémy a aplikace, osvojíte si jednání s klienty a do detailu obsáhnete produktovou nabídku. Po celou dobu vám bude k dispozici kouč, zkušenější kolega, ochotný šéf nebo trenér.
  • Příležitost pro váš růst díky důmyslnému kariérnímu systému. *Uvidíte, zda se vydáte cestou poradce pro osobní finance, nebo nastoupíte na manažerskou dráhu.
  • Naše klienty, se kterými se budete potkávat a nabízet jim produkty, které jim ulehčí život
  • Bohatá nabídka Vašich benefitů. 25 dnů dovolené, až 4 dni zdravotního volna bez udání důvodu, příspěvek až 27 000 do benefitní peněženky, ze které si můžete pořídit Multisportku, dovolenou, wellness nebo knižku. Je to na vás. Co říkáte na skvělý úrok na hypotéku nebo zvýhodněný leasing na auto? Zvýhodněné bankovní produkty jsou samozřejmostí.

Přidejte se k týmu, který vás bude inspirovat na cestě k úspěchu a smysluplné práci. Ukažte nám svůj zápal, protože u nás je to o vás!

Zaujala vás naše nabídka? Pošlete nám životopis a my odpovíme všem uchazečům.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Proč pracovat u nás:

Skvělá parta, zázemí velké stabilní banky i spousta možností, jak se v kariéře rychle posunout a využít svůj talent. To je jen malá ochutnávka toho, proč je to u nás tak super. Přidejte se k nám a důvodů najdete ještě mnohem víc.

Benefity:

  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Zdravotní volno/sickdays

Sdílejte tuto nabídku

Máte zájem o tuto nabídku?

Dejte nám o sobě vědět a domluvíme se na dalším postupu.

Kontaktujte Raiffeisenbank a.s.

Videoprezentace společnosti

loading...